lekarz Marcin Tomaszewski

Chirurg urazowy

W trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii

W trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii

Może głupio to zabrzmi, ale miałam farta, że złamałam rękę. Gdyby nie ten niefortunny upadek nie miałabym okazji poznać Pana Marcina. No i kolejny niesamowity traf, kiedy podczas trzeciej wizyty kontrolnej (zakończonej zdjęciem gipsu) znów dyżur miał Pan Marcin. Rękę wyleczył bez zarzutu, mogę ją robić bez małą wszystko to, co przed złamaniem (bez mała, bo gipsu pozbyłam się dopiero 3 tygodnie temu). Dziękuję za bardzo praktyczny zestaw ćwiczeń :) Ponad to kiedy zapytałam o moje kolana, nie odpowiedział jak kilku poprzednich lekarzy "Glukozamina, chondroityna i może nie zaszkodzi", tylko obejrzał je dokładnie, zlecił wykonanie zdjęcia, postawił diagnozę i powiedział, co mam dalej robić, bez naciągania na zabiegi, leki, itp. Może powinnam jeszcze dodać, że wszystkie te przemiłe spotkania miały miejsce w warszawskim szpitalu przy ulicy Barskiej. Lubię być zdrowa, ale może jeszcze choć skręcę nogę w kostce, by mieć pretekst przejechać się na ostry dyżur.
Pozdrawiam, jeśli Pan czyta i ma nadzieję, że mnie Pan pamięta.

Pan Doktor mimo młodego wieku jest specjalistą bardzo kompetentnym. Cechuje go kompleksowe podejście do problemu, a przede wszystkim życzliwość wobec pacjenta. Wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśnił bardzo szczegółowo i spokojnie. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam!

Godny polecenia, pełen zaangażowania ortopeda. Trafiłam na ostry dyżur z urazem kolana. Byłam operowana przez p. Marcina, a następnie prowadził powrót do sprawności. Udziela wyczerpujących informacji na temat zdrowia, pełen empatii i zaangażowania. POLECAM.

Witam, Wspaniały Lekarz Ortopeda,rewelacyjne podejście do pacjenta, wiedza medyczna na bardzo wysokim poziomie, godny zaufania i polecenia. Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora i życzę sukcesów na drodze zawodowej. Pacjentka

Witam,
Pacjentka

Najlepszy lekarz z jakim miałam okazje sie spotkać. Poświęcił mnóstwo czasu na znalezienie przyczyny bólu, kompleksowo podszedł do przypadku. Bardzo polecam!

Po upadku z konia, przyjął mnie na dyżurze na Barskiej, okazało się, że to głównie skręcenie nogi, ale wydawało się dużo gorzej zalecone leczenie przynosi oczekiwane skutki, czekam na powrót do pełnej sprawności. Polecam innym tego lekarza, rzadko spotyka się takie podejscie w służbie zdrowia. Piotrek

Trafiłam do dr Tomaszewskiego na ostry dyżur w szpitalu na Barskiej, z urazem kolana. Pan dr zdiagnozował uszkodzenie ACL i skierował mnie na artroskopię. Dzięki jego poleceniu i nieocenionej pomocy dostałam się po tygodniu na zabieg do pana dr Rzewuskiego. Bardzo bardzo dziękuję za poświęcony mi czas i uwagę (na szczęście wstępna diagnoza okazała się błędna i problem jest nie z więzadłem krzyżowym a pobocznym, ale grunt, że nie zostałam odesłana do domu w gipsie...).

Dobry fachowiec i interesuje się pacjentami w Szpitalu na Barskiej.Nie tytuły świadczą o fachowości. Najpierw jest praktyka a potwierdzeniem jej tytuł. Innej drogi nie ma.

Fantastyczny Lekarz Ortopeda. Polecam go wszystkim pacjentom którzy trafiają na Barską. Pozdrawiam :)

Bardzo sympatyczny i kompetenty lekarz, poświęcający pacjętowi tyle czasu ile potrzeba w przeciwieństwie do większośći lekarzy na Barskiej.

Wciąż poszukujesz "Chirurg urazowy Warszawa"?

Poradnia Ortopedyczna
ul.Ocicka58a