Takich lekarzy chciałbym spotykać za każdym razem jak będę musiał skorzystać ze służby zdrowia. Lekarz z powołania, kompetentny i potrafi wysłuchać pacjenta co jest bardzo rzadką cechą lekarzy i nie wywyższa się co jest z kolei bardzo częstą cechą lekarzy! Dokładne wyjaśnia możliwe przyczyny złego stanu zdrowia, przedstawia opcje leczenia dokładnie je opisując przy tym bardzo sympatyczny, Godny zaufania i polecenia fachowiec, specjalista. Szczerze polecam. Dziękuję panie doktorze.

Dziękuję panie doktorze.

Pierwszy raz wychodzę z gabinetu z taką wiedzą o moim stanie zdrowia. Dostałam nawet rysunek perforatora, ktory u mnie szwankuje! Polecam

Lekarz godny polecenia.Posiada duża wiedze i bardzo dokladnie wyjasnia problem.Przedstawia wszystkie opcje leczenia ,dokladnie je opisujac.Jest wiarygodny a do tego bardzo sympatyczny polecam!!!

Moja noga po usunięciu przez tego pana żylaka zdecydowanie wygląda gorzej po niż przed zabiegiem, a nie o to przecież chodziło.

Jest fantastycznym lekarzem! Dwa razy wykonywał mi skleroterapię. Efekt idealny. Przy tym szalenie sympatyczny. Polecam.

Wspaniały bezpośredni i z poczuciem humoru.W 2009 roku miałam operację żylaków,efekt wspaniały.Jestem bardzo zadowolona.Lubię Go.Polecam.

Uważam, że jest bardzo dobrym lekarzem i wiele osób go poleca. Jestem bardzo zadowolona z leczenia.

W gabinecie nie ma podstawowych urządzeń diagnostycznych a nawet kozetki na której można zbadać pacjenta. Wizyta jest więc raczej rozmową pełną hipotez a nie fachową oceną problemu.