Nazywam się Jerzy Wołowski (e-mail jerzy.wolowski@ifpilm.pl). Doktór Marcin Trochimczuk wraz a dr Geremkiem w dniu 22 lutego br. na Oddziale Chirurgii Naczyniowej Szpitala Wolskiego wykonali mi operację wstawienia stentu do tętniaka tętnicy brzusznej. Operacja została wykonana bardzo sprawnie, bez jakiegokolwiek dyskonfortu dla mnie. Kilkudniowy pobyt w szpitalu po operacji też uznaję za satysfakcjonujący. Obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim w domu do 27 lutego. Na czwartek 22 marca na godz. 14:00 jestem zapisany na kontrolną tomografię (poprzedzoną pomiarem kreatyniny) na Oddz. Chirurgii Naczyniowej Szpitala Wolskiego (w ramach LUXMEDU). Wynik tych badań ...

Obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim w domu do 27 lutego. Na czwartek 22 marca na godz. 14:00 jestem zapisany na kontrolną tomografię (poprzedzoną pomiarem kreatyniny) na Oddz. Chirurgii Naczyniowej Szpitala Wolskiego (w ramach LUXMEDU). Wynik tych badań chcę przedstawić Panu dr M. Trochimczukowi i uzyskać od niego opinię, czy leczenie zostało zakończone i czy mogę po zakończeniu zwolnienia lekarskiego wrócić do pracy. Oczywiście opinia może być inna – zalecająca dalsze leczenie, co będzie wiązało się z przedłużeniem zwolnienia lekarskiego. Opinię dr M. Trochimczuka powinienem przedstawić przed 28 marca lekarzowi medycyny pracy, który formalnie potwierdzi (lub nie) możliwość mojego powrotu do pracy. Uprzejmie proszę o informację e[mail, albo telefonioczną) kiedy (po 22, ale przed 27 marca) mogę na Oddz. Chirurgii Naczyniowej Szpitala Wolskiego spotkać się z dr Marcinem Trochimczukiem i uzyskać od niego w/w opinię.

Dr Marcin Trochimczuk opiekował się mną przed i po operacji wyjątkowo troskliwie, bardzo życzliwie informując mnie o medycznych aspektach mojej dolegliwości i o stosowanym leczeniu. Jestem mu za to wszystko niezmiernie wdzięczny. Pan Doktór, mimo, że jest lekarzem bardzo zajętym, odwiedzał mnie w pokoju szpitalnym często dwa razy dziennie, pytał o samopoczucie i wykonywał podstawowe (testowe) badania. Przekazywał też zalecenia dotyczące mojego poruszania się po operacji. Serdecznie dziękuje Panu Doktorowi za troskliwą opiekę szpitalną i przede wszystkim za pomyślnie przeprowadzoną trudną operację.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Klaudyn"?

dr

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)