Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Nazywam się Jerzy Wołowski (e-mail jerzy.wolowski@ifpilm.pl). Doktór Marcin Trochimczuk wraz a dr Geremkiem w dniu 22 lutego br. na Oddziale Chirurgii Naczyniowej Szpitala Wolskiego wykonali mi operację wstawienia stentu do tętniaka tętnicy brzusznej. Operacja została wykonana bardzo sprawnie, bez jakiegokolwiek dyskonfortu dla mnie. Kilkudniowy pobyt w szpitalu po operacji też uznaję za satysfakcjonujący. Obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim w domu do 27 lutego. Na czwartek 22 marca na godz. 14:00 jestem zapisany na kontrolną tomografię (poprzedzoną pomiarem kreatyniny) na Oddz. Chirurgii Naczyniowej Szpitala Wolskiego (w ramach LUXMEDU). Wynik tych badań ...

Nazywam się Jerzy Wołowski (e-mail jerzy.wolowski@ifpilm.pl). Doktór Marcin Trochimczuk wraz a dr Geremkiem w dniu 22 lutego br. na Oddziale Chirurgii Naczyniowej Szpitala Wolskiego wykonali mi operację wstawienia stentu do tętniaka tętnicy brzusznej. Operacja została wykonana bardzo sprawnie, bez jakiegokolwiek dyskonfortu dla mnie. Kilkudniowy pobyt w szpitalu po operacji też uznaję za satysfakcjonujący.
Obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim w domu do 27 lutego. Na czwartek 22 marca na godz. 14:00 jestem zapisany na kontrolną tomografię (poprzedzoną pomiarem kreatyniny) na Oddz. Chirurgii Naczyniowej Szpitala Wolskiego (w ramach LUXMEDU). Wynik tych badań chcę przedstawić Panu dr M. Trochimczukowi i uzyskać od niego opinię, czy leczenie zostało zakończone i czy mogę po zakończeniu zwolnienia lekarskiego wrócić do pracy. Oczywiście opinia może być inna – zalecająca dalsze leczenie, co będzie wiązało się z przedłużeniem zwolnienia lekarskiego. Opinię dr M. Trochimczuka powinienem przedstawić przed 28 marca lekarzowi medycyny pracy, który formalnie potwierdzi (lub nie) możliwość mojego powrotu do pracy. Uprzejmie proszę o informację e[mail, albo telefonioczną) kiedy (po 22, ale przed 27 marca) mogę na Oddz. Chirurgii Naczyniowej Szpitala Wolskiego spotkać się z dr Marcinem Trochimczukiem i uzyskać od niego w/w opinię.

Dr Marcin Trochimczuk opiekował się mną przed i po operacji wyjątkowo troskliwie, bardzo życzliwie informując mnie o medycznych aspektach mojej dolegliwości i o stosowanym leczeniu. Jestem mu za to wszystko niezmiernie wdzięczny. Pan Doktór, mimo, że jest lekarzem bardzo zajętym, odwiedzał mnie w pokoju szpitalnym często dwa razy dziennie, pytał o samopoczucie i wykonywał podstawowe (testowe) badania. Przekazywał też zalecenia dotyczące mojego poruszania się po operacji. Serdecznie dziękuje Panu Doktorowi za troskliwą opiekę szpitalną i przede wszystkim za pomyślnie przeprowadzoną trudną operację.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Klaudyn"?

Zobacz innych specjalistów w Twojej okolicy

dr
Maciej Charaziński

Medycyna estetyczna
ProMediOn Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Warszawa
Kazimierza Wóycickiego 4
01-938 Warszawa
 
Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Warszawa
Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa
+1 więcej-1 mniej
Gabinet
Al. Jerozolimskie 31 lok. 14
Warszawa
 
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
03-947 Warszawa
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
02-201 Warszawa
+2 więcej-2 mniej

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat