lekarz Marcin Tusiński

Chirurg ogólny

Doktor Tusiński wyleczył dużą ranę na nodze u babci. Wcześniej byliśmy w dwóch innych szpitalach gdzie usłyszeliśmy że skoro opatrunki już nie działaja to poza amputacją nie można zrobić już nic. Ot tak poprostu nic się nie da zrobić i już. Że w takim wieku - 74 lata, przy cukrzycy drugiego stopnia nic juz się nie robi bo się "nie opłaca dla chorego". Dr Tusiński był pierwszym lekarzem który miał jakiś plan działania, coś co wyglądało optymistycznie i realistycznie. Zamiast wymyślac następny cudowny plaster, który i tak by nie zadziałał zrobił babci USG naczyniowe i już było wiadomo na czym polega problem. Rana po dwumiesięcznym leczeniu się zagoiła. Było to już ponad rok temu. Po ranie zostało tylko wspomnienie i blizna.
Konkretny fachowiec i tyle. Bardzo polecam.

PS. odnośnie któregoś wpisu poniżej. Nikt nie jest ideałem, a każdy jest tylko człowiekiem. Ci lekarze co babci chcieli obciąc nogę na pewno mieli znacznie więcej wolnego czasu niż Pan dr Tusiński :)

Niesamowity lekarz i człowiek. Profesjonalny i jednocześnie bardzo ciepły. Uważnie słucha i szczegółowo wyjaśnia. Przede wszystkim bardzo skuteczny. To prawda, że czasem trzeba poczekać, ale przynajmniej wiadomo po co się czeka. Poza tym biorąc pod uwagę fakt, iż pacjęci przyjeżdżają do niego z przeciwległych krańców Polski i doktor ma masę zajęć, to czas oczekiwania nie jest aż tak długi. Gorąco polecam. Dla mnie i mojej mamy w pięciostopniowej skali - co najmniej 6.

Dla mnie i mojej mamy w pięciostopniowej skali - co najmniej 6.

Dodam tutaj swój wpis gdyż mój ojciec leczy nogi u doktora gfzie 5 lat temu w klinice na Kopernika chcieli mu amputowac gdyż nic się nie da zrobić żenada! Ojciec ma cukrzycę II stopnia i jak na razie chodzi na dwie nogi w czym zasługa tylko i wyłącznie doktora Tusinskiego. Panie doktorze dziękuję w imieniu ojca jak i moim. wierzę że dzięki panu będzie dalej sam jeździł autem :-)

wierzę że dzięki panu będzie dalej sam jeździł autem :-)

Taki lekarzy jak dr Marcin Tusiński szukać można ze świecą. Leczę się ok 8 lat. Zawdzięczam doktorowi to, że jeszcze mam nogę, że rany leczy pieczołowicie. Jest niezwykły specjalistą o ogromnym wdzięku, wiedzy, autorytecie. Niech nikt nie waży się powiedzieć na doktora złego słowa Jolanta

Jolanta

Bardzo dobry Lekarz, cierpliwy i bardzo pomocny. Świetne podejście do Pacjenta. Wyleczył mojego Tatę z ciężko gojących się ran na podudziach. Tato chodził przez wiele lat do twz. "Świetnych Specjalistów", którzy nic nie pomogli. Dopiero Doktor Tusiński dał radę. Bardzo Polecam!

Świetny specjalista w dodatku z podejściem do pacjenta. Uratował mi nogę od amputacji. Mimo skomplikowanego mojego przypadku - sterydoterapia przewlekła dołożył wszelkich starań by mi pomóc i zrozumieć sytuację. polecam

Chcę bardzo podziękować wszystkim którzy napisali tu swoje opinie na temat doktora Tusińskiego. Bo to właśnie dzięki tym opiniom od wyleczonych pacjentów zdecydowałam się leczyć u niego z chorą mamą. Od prawie 8 lat mamachodziła po lekarzach i do szpitali z niewyleczoną raną dookoła nogi po poparzeniu i dodatkowo po zapaleniu żył oraz z cukrzycą II stopnia. W koncu znalazłam kogoś kto się na takich chorobach najlepiej zna i potrafi wyleczyc do końca. Już przy pierwszym spotkaniu widać że zna się na rzeczy, zaplanował leczenie, wszystko wytłumaczył, nauczył mnie jak postępować z raną mamy (nikt wcześniej nas tak dokładnie nie potraktował!). Bardzo pracowity i utalentowany lekarz. Często zmęczony ale pomimo tego zawsze sympatyczny.
Polecam Doktora zwłaszcza w związku z nieleczącymi się ranami bo uwolnił moją mamę od bólu trwającego wiele lat.

Gorąco polecam! Gdyby nie doktor Tusinski ojciec nie miałby nogi! Mieliśmy wiele szczęscia że trafiliśmy na kilku wspaniałych lekarzy w Krakowie, którzy z zainteresowaniem i troską potrafią podejść do chorego człowieka gdy inni się już poddali lub nawet nie próbują.

Wybitnie pozytywna osobowość. Jest bardzo konkretny, ciepły, daje poczucie pewności działań bowiem jego zachowanie jest racjonalne i pewne. Wokół stołu opatrunkowego porusza się jak baletmistrz i czyni cuda ale w sensie ziemskim:)Jego ruchy są stabilne, pewne, a pacjent ma odczucia bycia zaopiekowanym i że znajduje się w najbardziej odpowiednim miejscu ze swoim schorzeniem. Chirurg o wielkiej intuicji, talencie i darze. Sadzę że wiele osób znajdzie u niego pewną pomoc. Ma niesamowite poczucie humoru co wcale nie znaczy że rozrzuca perliste głośne śmiechy:)Osobowość wybitna: polecam wszystkim którzy boją się chirurgów. On pomoże z gracją godną arcymistrza.Niezwykle solidny i odpowiedzialny. Troszczy się o pacjenta.

doktor Marcin Tusiński jest najlepszym chirurgiem w stopie cukrzycowej w krakowie. to bardzo dobry lekarz i poprostu chłowiek o wielkim sercu.wiele chorych tak jak ja zawdzięcza mu wyleczenie. Szukaliśmy pomocy w różnych miejscach w których lekarze byli bezradni i grozili mi na końcu amputacją!! doktor jedyny się nie poddał. teraz już kiedy stopa mam zdrową chodzę nawet bez pomagania kulami. bardzo mu dziękuje. życzę dużo zdrowia i wytrwałosci bo pracuje cieżko. to wielkie szczęście miec takiego lekarza!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kraków"?

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Targowa 5/1

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11

Marek Woźniak

Chirurg ogólny
Gabinet chirurgii ogólnej i laserowej
Piłsudskiego 11
32-020 Wieliczka