lekarz Marcin Tusiński

Chirurg ogólny

Dołączam się do jak najbardziej pozytywnych opinii. W jednym z poprzednich wpisów ktoś napisał "Doktor robi kawał dobrej roboty". I to jest najlepsze podsumowanie. Jeździłem z ojcem przez długi czas od szpitala do szpitala, od profesora do profesora. Wszędzie kończyło się na stwierdzeniu że noga jest do amputacji bo kości w niej się łamią z powodu cukrzycy. Nie będę opisywał szczegółów ale pierwsza wizyta to było tak jak by nam ktoś przetarł brudne okulary, otrzeźwił i pokazał na czym tak naprawdę polegają problem z cukrzycą i czemu stopa dosłownie rozsypuje się od środka i jak temu zaradzić. Finalnie noga jest na miejscu. Tata chodzi ale łatwo nie było!
Kawał dobrej roboty. Jeśli chodzi o stopę cukrzycową numer 1 w Polsce! Dziękuje!

Pasjonat swojej pracy, "Messi" wsrod chirurgow, lekarz o bardzo duzym doswiadczeniu i wiedzy. A to ze sie czeka...no coz...mnie tez to wkurza, ale nalezy wziasc pod uwage, ze jest to spowodowane tym ze czasami pewne zabiegi sie przedluzaja, a pan doktor czasami zostaje sam. Mnie pomogl, takze moge sie wypowiadac tylko pozytywnie.

Świetny specjalista nie tylko w dziedzinie leczenia ciężko gorących się ran. Lekarz o bardzo dużym doświadczeniu i wiedzy. Dzięki trafnej diagnozie udało się wykryć początkowe stadium groźnego nowotworu. Za każdym razem gdy potrzebuję wsparcia wykazuje się empatią, służy dobrą radą i pomocą. Prawdziwy lekarz z powołaniem. Dziękuję za wszystko.

Najlepszy lekarz pod słońcem,rzeczowy konkretny, jego wiedza jest niesamowita. Uratował tacie nogi dwie,włożył tyle trudu i pracy za co jestem wdzięczna ogromnie. Bardzo miły uprzejmy,zawsze służy pomocą. CZŁOWIEK O WIELKIM SERCU,NIGDY nie odmówi pomocy. Lekarz z powołania do pacjentów. Jestem niezmiernie wdzięczna za okazała pomoc Doktorowi Tusińskiemu jak i również całej załodze tam pracującej w szpitalu św.róży.Dziękuję Doktorze z całego serca

Doktor Tusiński wyleczył dużą ranę na nodze u babci. Wcześniej byliśmy w dwóch innych szpitalach gdzie usłyszeliśmy że skoro opatrunki już nie działaja to poza amputacją nie można zrobić już nic. Ot tak poprostu nic się nie da zrobić i już. Że w takim wieku - 74 lata, przy cukrzycy drugiego stopnia nic juz się nie robi bo się "nie opłaca dla chorego". Dr Tusiński był pierwszym lekarzem który miał jakiś plan działania, coś co wyglądało optymistycznie i realistycznie. Zamiast wymyślac następny cudowny plaster, który i tak by nie zadziałał zrobił babci USG naczyniowe i już było wiadomo na czym polega problem. Rana po dwumiesięcznym leczeniu się zagoiła. Było to już ponad rok temu. Po ranie zostało tylko wspomnienie i blizna.
Konkretny fachowiec i tyle. Bardzo polecam.

PS. odnośnie któregoś wpisu poniżej. Nikt nie jest ideałem, a każdy jest tylko człowiekiem. Ci lekarze co babci chcieli obciąc nogę na pewno mieli znacznie więcej wolnego czasu niż Pan dr Tusiński :)

Nie polecam, brak szacunku do pacjenta i chamskie zachowanie. Wymagający i ma straszne zasady - pacjent musi dostosować do jego zasady, "Jeśli Pani/u nie spodoba, proszę znaleźć innego lekarza" - jakby szantaż. Brak uprzejmości ze strony lekarza, dość długie czekanie w jego prywatnej klinice. Umówiliśmy na wyznaczoną godzinę, a trzeba czekać 3h w poczekalni [nawet nie mówił "przepraszam"] i dodatkowo 1-2h czekania w trakcie zmiany opatrunku. Nie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Poszedłem do innego lekarza wraz z innymi zespołami specjalistów różnych dziedzin, wyleczyli moją ranę.

Nie polecam,brak szacunku do pacjenta,wizyta z opóźnieniem 2h,nie da się podjąć konwersacji ponieważ lekarz powtarza jak mantrę "Teraz ja mówię ". Osobę starszą ośmiesza na oczach żony. Jeśli komuś nie przeszkadza brak kultury i taktu może się leczyć u tego Pana.Rana pacjenta nie została nawet odkazona, lekarz przykleil na niej plasterek i zainkasowal kwotę. Nigdy więcej takich wizyt.

Taki lekarzy jak dr Marcin Tusiński szukać można ze świecą. Leczę się ok 8 lat. Zawdzięczam doktorowi to, że jeszcze mam nogę, że rany leczy pieczołowicie. Jest niezwykły specjalistą o ogromnym wdzięku, wiedzy, autorytecie. Niech nikt nie waży się powiedzieć na doktora złego słowa Jolanta

Jolanta

Nie polecam . Brak szacunku dla pacjenta . Umawiam na wizytę na konkretną godzinę i każe czekać 3 godz. Może i ma wiedzę tego nie wiem. Brak szacunku to delikatne określenie. Panie doktorze to jest kpina z ludzi .

Panie doktorze to jest kpina z ludzi .

Bardzo dobry Lekarz, cierpliwy i bardzo pomocny. Świetne podejście do Pacjenta. Wyleczył mojego Tatę z ciężko gojących się ran na podudziach. Tato chodził przez wiele lat do twz. "Świetnych Specjalistów", którzy nic nie pomogli. Dopiero Doktor Tusiński dał radę. Bardzo Polecam!