lekarz Marcin Tusiński

Taki lekarzy jak dr Marcin Tusiński szukać można ze świecą. Leczę się ok 8 lat. Zawdzięczam doktorowi to, że jeszcze mam nogę, że rany leczy pieczołowicie. Jest niezwykły specjalistą o ogromnym wdzięku, wiedzy, autorytecie. Niech nikt nie waży się powiedzieć na doktora złego słowa Jolanta

Jolanta

Bardzo dobry Lekarz, cierpliwy i bardzo pomocny. Świetne podejście do Pacjenta. Wyleczył mojego Tatę z ciężko gojących się ran na podudziach. Tato chodził przez wiele lat do twz. "Świetnych Specjalistów", którzy nic nie pomogli. Dopiero Doktor Tusiński dał radę. Bardzo Polecam!

Świetny specjalista w dodatku z podejściem do pacjenta. Uratował mi nogę od amputacji. Mimo skomplikowanego mojego przypadku - sterydoterapia przewlekła dołożył wszelkich starań by mi pomóc i zrozumieć sytuację. polecam

Gorąco polecam! Gdyby nie doktor Tusinski ojciec nie miałby nogi! Mieliśmy wiele szczęscia że trafiliśmy na kilku wspaniałych lekarzy w Krakowie, którzy z zainteresowaniem i troską potrafią podejść do chorego człowieka gdy inni się już poddali lub nawet nie próbują.

Doktor Tusiński wyleczył dużą ranę na nodze u babci. Wcześniej byliśmy w dwóch innych szpitalach gdzie usłyszeliśmy że skoro opatrunki już nie działaja to poza amputacją nie można zrobić już nic. Ot tak poprostu nic się nie da zrobić i już. Że w takim wieku - 74 lata, przy cukrzycy drugiego stopnia nic juz się nie robi bo się "nie opłaca dla chorego". Dr Tusiński był pierwszym lekarzem który miał jakiś plan działania, coś co wyglądało optymistycznie i realistycznie. Zamiast wymyślac następny cudowny plaster, który i tak by nie zadziałał zrobił babci USG naczyniowe i już było wiadomo na czym polega problem. Rana po dwumiesięcznym leczeniu się zagoiła. Było to już ponad rok temu. Po ranie zostało tylko wspomnienie i blizna.
Konkretny fachowiec i tyle. Bardzo polecam.

PS. odnośnie któregoś wpisu poniżej. Nikt nie jest ideałem, a każdy jest tylko człowiekiem. Ci lekarze co babci chcieli obciąc nogę na pewno mieli znacznie więcej wolnego czasu niż Pan dr Tusiński :)

Najlepszy lekarz w leczeniu ran, a przy tym miły, uśmiechnięty, rozmowny i dajacy otuchę. Dla mnie w ocenie : na szóstkę. Dziekuje panie doktorze.

Dla mnie w ocenie : na szóstkę.
Dziekuje panie doktorze.

Gdyby nie Pan doktor, nie miałbym palca u ręki. Dziękuję

Gdyby nie Pan doktor, nie miałbym palca u ręki. Dziękuję

Bardzo dobry specjalista, wyleczył owrzodzenie podudzia mojej babci. Sympatyczny człowiek, godny polecenia :)

Podziwiam Pana Doktora za wielki talent, wiedzę, cierpliwość a przede wszystkim za ciężką pracę jaką włożył w powrót mojego ojca do zdrowia. Życzę zdrowia Panu Doktorowi i całej jego rodzinie.

Wspanialy lekarz o wielkim sercu i jeszcze wiekszych umiejętnościach w leczeniu ran. Wyleczyl moją mamę z rany, której nikt inny nie mógł "pokonać" przez 20 lat! Bardzo polecam.