lekarz Marcin Tusiński

Świetny lekarz, widać, że dla niego najważniejsze jest dobro pacjenta. Wszystko tłumaczy w sposób klarowny i odpowiada na każde pytanie.

Moje oceny to 5 na 5 !!!. Bardzo dobry fachowiec w dziedzinie gojenia ciężkich ran. Mój mąż miał problem z raną która na połowie brzucha ropiała po operacji raka w jelicie grubym i z tego powodu nie mógł mieć leczenia chemioterapią. Doktor się szybko uporał z raną mimo że wszedzie slyszalem że to się zarośnie może za pół roku! Mąż jest już po chemioterapii, wyleczony i pełen sił. Bardzo polecam!

doktor Marcin Tusiński jest najlepszym chirurgiem w stopie cukrzycowej w krakowie. to bardzo dobry lekarz i poprostu chłowiek o wielkim sercu.wiele chorych tak jak ja zawdzięcza mu wyleczenie. Szukaliśmy pomocy w różnych miejscach w których lekarze byli bezradni i grozili mi na końcu amputacją!! doktor jedyny się nie poddał. teraz już kiedy stopa mam zdrową chodzę nawet bez pomagania kulami. bardzo mu dziękuje. życzę dużo zdrowia i wytrwałosci bo pracuje cieżko. to wielkie szczęście miec takiego lekarza!

Lekarz może i dobry,ale mnie osobiście wkurzało jego notoryczne spóźnianie się, przecież ludzie pracują a on umawia się na konkretną godzinę i powtarzam NOTORYCZNIE się spóźnia poślizgi ma nawet do półtorej godziny , i jeszcze nigdy nikt nie usłyszał słowa przepraszam no ale przecież to PAN DOKTOR a ja to zwykły szarak. Ale jeśli komuś nie przeszkadza siedzenie godzinami na korytarzu to jak najbardziej polecam :)

Wspaniały lekarz - takich juz się prawie nie spotyka. Dziesiątki pacjentów zawdziecza mu zdrowie, uratowane kończyny przed zamputacją, wygojone rany. Wielokrotnie pacjenci słyszeli: beznadziejny przypadek a dr Tusiński wyleczył. Fantastyczny lekarz

Wybitnie pozytywna osobowość. Jest bardzo konkretny, ciepły, daje poczucie pewności działań bowiem jego zachowanie jest racjonalne i pewne. Wokół stołu opatrunkowego porusza się jak baletmistrz i czyni cuda ale w sensie ziemskim:)Jego ruchy są stabilne, pewne, a pacjent ma odczucia bycia zaopiekowanym i że znajduje się w najbardziej odpowiednim miejscu ze swoim schorzeniem. Chirurg o wielkiej intuicji, talencie i darze. Sadzę że wiele osób znajdzie u niego pewną pomoc. Ma niesamowite poczucie humoru co wcale nie znaczy że rozrzuca perliste głośne śmiechy:)Osobowość wybitna: polecam wszystkim którzy boją się chirurgów. On pomoże z gracją godną arcymistrza.Niezwykle solidny i odpowiedzialny. Troszczy się o pacjenta.

Chcę bardzo podziękować wszystkim którzy napisali tu swoje opinie na temat doktora Tusińskiego. Bo to właśnie dzięki tym opiniom od wyleczonych pacjentów zdecydowałam się leczyć u niego z chorą mamą. Od prawie 8 lat mamachodziła po lekarzach i do szpitali z niewyleczoną raną dookoła nogi po poparzeniu i dodatkowo po zapaleniu żył oraz z cukrzycą II stopnia. W koncu znalazłam kogoś kto się na takich chorobach najlepiej zna i potrafi wyleczyc do końca. Już przy pierwszym spotkaniu widać że zna się na rzeczy, zaplanował leczenie, wszystko wytłumaczył, nauczył mnie jak postępować z raną mamy (nikt wcześniej nas tak dokładnie nie potraktował!). Bardzo pracowity i utalentowany lekarz. Często zmęczony ale pomimo tego zawsze sympatyczny.
Polecam Doktora zwłaszcza w związku z nieleczącymi się ranami bo uwolnił moją mamę od bólu trwającego wiele lat.

Bardzo dobry i oddany lekarz pacjentowi zawsze pomocny i usłużny podchodzi do sprawy profesjonalnie i angażuje się w 100% godny polecenia lekarz oby więcej takich lekarzy

WSPANIAŁY LEKARZ!!! OCALIŁ MI NOGI, OGROMNA WIEDZA NA TEMAT LECZENIA RAN I BARDZO ODDANY PACJENTOWI, CIEPŁY I SERDECZNY, JAK NAJBARDZIEJ POLECAM PANA DOKTORA!!! JEST PO PROSTU ŚWIETNYM FACHOWCEM!!! DZIĘKUJĘ DOKTORZE...

Miły , sympatyczny , mądry lekarz.Innowacyjne metody leczenia .Jeżdziłam z córką przez kilka miesięcy z trudno gojacą raną z bardzo daleka.Efekty bardzo zadawalajace.Wspaniały człowiek , młody ale doswiadczony chirurg ma talent medyczny i jescze coś czego nie da sie okreslić - może do "dobra" energia. Znawca leczenia trudno gojacych ran.Pierwszy w Polsce!!!

Znawca leczenia trudno gojacych ran.Pierwszy w Polsce!!!