lekarz Marcin Tusiński

doskonały lekarz! miałam okazję przekonać sie na własnej skórze,ponieważ lekarz uwuwał mi znamię na szyi,oraz usuwanie żylaka z lewej konczyny zabieg wykonany w profesjonalny sposób,lekarz posiada niesamowitą ciepłą energię,pod każdym względem wyróżnia się od jak najlepszej strony:) polecam w 100%

doskonały lekarz!
polecam w 100%

Polecam dra Tusińskiego. Sympatyczny, oddany pacjentowi. Wyleczył nogę mojej mamy lat 65, z rany. Noga była już sina, rana zaropiała. Wyglądało to strasznie. Już po pierwszej wizycie u doktora była poprawa. Ogólnie czas leczenia wyniósł 2 miesiące ale czas leczenia zależy oczywiście od zaawansowania choroby. Dr sam wykonuje USG, dogląda opatrunków. Świetny chirurg naczyniowy! Dziękuję Panie Doktorze! Polecam!

Idzie się na wizytę do lekarza to czy jest miły to sprawa drugorzędna Marcin Tusiński to jeden z najlepszych w Polsce lekarzy jest kompetentny i zawsze potrafi pomóc, pacjenci do niego zgłaszają sie z całej Polski

Dołączam się do pozytywnych opinii! Wyleczył mi nogę z głębokiego oparzenie od rury wydechowej motocykla. Chodziłem wcześniej po lekarzach i nic się nie poprawiało... Kilka wizyt u doktora i wyleczone! Polecam, pełen pozytyw :)

Dołączam się do pozytywnych opinii!
Polecam, pełen pozytyw :)

Dr.Marcin Tusiński to lekarz z powołania .Jestem bardzo wdzięczna za wyleczenie moich nóg z owrzodzenia pod łudzi ,z którą to chorobą przez lata nie mogli poradzić sobie inni lekarze.Leczyłam się w szpitalu Wojskowym gdzie mówiono o amputacji moich nóg, jeździłam do Poznania (leczenie larwami much plujek )bez skutku. Dopiero pod troskliwą opieką dr.Tusińskiego nogi zostały wyleczone.Wspaniały człowiek pełen poświęcenia i zaangażowania , dziękuję że trafiłam na takiego lekarza.

Pan Doktor wyleczył mamę z dużej rany trwającej ponad 10 lat!!! (owrzodzenie żylne ). Wcześniej jezdziłam z mamą do wielu specjalistów, były różne opatrunki ale bez efektów, rana się powiększała i zaczynała obejmować nogę dookoła. Już po pierwszej wizycie była wielka ulga, widac że to prawdziwy fachowiec i skutecznie leczy. Trafiłam z polecenia znajomej która też jest bardzo zadowolona. Bardzo wszystkim polecam. Dziękuje !!!

Bardzo wszystkim polecam. Dziękuje !!!

Lekarz z powołania...polecam !!!!Dokładnie opisał leczenie, przepisał srodki do szybszego gojenia sie...widac ze zna sie na rzeczy

lekarz godny polecenia, nie zgadzam się z opinią że mało czasu poświęca pacjentom mi poświęcił naprawdę dużo czasu, był dostępny pod telefonem jak potrzebowałam dodatkowych konsultacji i zawsze służył pomocą. Fachowiec w 100%

Fachowiec w 100%

Podobno doskonały fachowiec,ale odstrasza jego sposób traktowania chorego.Nie pójdę tam więcej.