dr n. med. Marcin Walter

Geriatra, Internista

Lekarz był sam w gabinecie i nie oczekiwał żaden pacjent do niego, a odmówił mi wizyty pomimo moich próśb. Potrzebowałem pilnie dostać się do lekarza ponieważ źle się czułem (podejrzenie anginy o czym mu powiedziałem) był to piątek godziny popołudniowe, mojego lekarza o tej porze w przychodni już nie było. Płace ZUS regularnie a w momencie którym potrzebuje skorzystać z służby zdrowia nie mogę. Pytam gdzie etyka lekarska

Genialny diagnosta, człowiek i etyk! To dinozaur medycyny! Takich już nie robią! W skali 0-5 daję 10! Wspaniały! Mocno polecam

Dziś pierwsza wizyta w gabinecie lekarskim przychodnia lekarska ul. Galla w Krakowie pan doktor Marcin Walter zastępował mojego lekarza rodzinnego w okresie urlopu. Pełen profesjonalizm, wiedza, uprzejmość, pomoc. Jutro składam wniosek o zmianę lekarza rodzinnego. Dziękuję Panu doktorowi. Wdzięczna pacjentka - Joanna Karbowska

Lekarz godny polecenia kompetentny , znający się na swoim fachu lekarz który jest skłonny poświecić swój wolny czas na pomoc pacjentom.Na prawdę polecam.