lekarz Marcin Wiatroszak

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

witam ,jestem zadowolona z doktora ,konsultacja b mila ,ale czy zdecyduje sie na zabieg to zobaczymy...

Pan dr Marcin Wietraszek należy do najlepszych fachowców w dziedzinie chirurgii i medycyny estetycznej. Zabiegi wykonuje z pełnym zaangażowaniem i widać, że lubi tę pracę. Lubi też pacjentów. Dokładnie informuje o zabiegu, przedstawia alternatywne metody podając wady i zalety. Jest bardzo miły i kontaktowy. Zauważyłem, że zwracają się do Niego pacjenci z odległych miejscowości. No i istotna wiadomość: jest TANI, ale solidny. wojteklubin. 28.11.2011

Wspaniały lekarz, niezwykle ciepły i życzliwy, doskonały fachowiec. Korzystałam z pomocy pana doktora podczas wizyty w prywatnym gabinecie, pomógł mi z wieloma sprawami skórnymi m.in. rozstępy, cellulit, dzięki nowoczesnej technice wyglądam o wiele lepiej. Nie do końca jestem przekonana co do leczenia poważnych zmian skórnych przez lekarza takich jak trądzik, ponieważ tym powinien zajmowac się specjalista dermatolog. Nie radzę chodzić na peelingi i IPL, bo one NIE WYLECZĄ TRĄDZIKU, a jedynie poprawią stan na bardzo krótko, są to drogie zabiegi. Odradzam, bo po prostu szkoda pieniędzy. Poza tym to jest specjalista chirurg i to bardzo dobry, więc nie mam pretensji o to, że trądzik nie minął po peelingach chemicznych tzn. kwasach i naświetlaniach IPL.
Za to pan doktor jest genialny w innych dziedzinach, na pewno można iść śmiało ze zmarszczkami, chęcią powiększenia ust.
Nasłuchałam się samych pozytywów i być może się skuszę na taką terapię.
Najważniejsze, że ten lekarz zna umiar i nie zależu mu na zdarciu pieniędzy za wszelką cenę, nie zmusza na siłę do jego zabiegów.
Odniosłam bardzo miłe wrażenie, zawsze wszyscy przyjęci na czas i obsłużeni bez zastrzeżeń.
Z pewnością nie raz wrócę do doktora, jest cudowym człowiekiem.

Zabieg który miałam wykonywany to korekta uszu. Jestem BARDZO zadowolona. Uszka są wręcz idealne. Nic kompletnie nie bolało. Nie było żadnych komplikacji ani powikłań. Atmosfera podczas zabiegu przemiła, a sam lekarz po prostu cudowny człowiek. Widać od razu, że jest nim z powołania. POLECAM bez najmniejszych zastrzeżeń! :)

Miałam wykonywany zabieg volumetrii.Nie spodziewałam sie ze dr Marcin Wiatroszak jest tak miłym i ciepłym lekarzem.W sumie mozna powiedziec ze jest zaprzeczeniem wszystkich bucowatych doktorków.Swietny człowiek i specjalista.Wszystko mi wytłumaczył,po zabiegu volumetrii wiedziałam,ze moge mięc lekko opuchniętą twarz.Cierpliwie wysłuchiwał poich pytań i szczegołowo na nie odpowiadał.Polecam z czystym sumieniem.

Mój wybór okazał się strzałem w dziesiątkę ! Trafiłam do pana doktora zachęcona pozytywnymi opiniami o Nim jako lekarzu i potwierdzam wszystko. Pan doktor jest świetny jako człowiek i znakomity jako lekarz. Do każdego problemu podchodzi kompleksowo, każdy przypadek pacjenta rozważa indywidualnie, na spotkałam się z tym, by usilnie namawiał na zabiegi, nie wydaje się być nastawiony na szybki zarobek. Odebrałam go jako bardzo uczciwego człowieka. Co do zabiegów, to efekty są zawsze zadowalające, pan doktor NIGDY nie przesadza z ilością podanego materiału, nie robi z pacjentek karykatur. Zachowuje przy wszystkim zdrowy rozsądek, czasami odradza, nie dopuszcza do groteskowego wyglądu (jakim cechują się niektóre panie).
Jeżeli chodzi o usta to jak najbardziej polecam, wychodzą śliczne.
Ceny są bardzo przystępne i atmosfera przemiła, a sam lekarz od początku wzbudza zaufanie.

Zabrałam do niego 7 letnią córeczkę, żeby jej zrobił uszka bo miała strasznie odstające i dzieci niestety się z niej śmiały. nie chciałam by wpadła w kompleksy ale była to też jej pierwsza wizyta u lekarza z zabiegiem. Okazało się, że było super. W ogole jej nie bolało, zagadywali ją, żartowali, w gabinecie była jeszcze pielęgniarka i zrobili jej super atmosferę. Bardzo lubi o tym sama opowiadać. Zabieg był dość krótki o moje dziecko pozbyło się sporego problemu. Żałuję, że tyle czasu z tym zwlekałam, teraz od razu bym poszla!

Jestem po pierwszej wizycie i zabiegu depilacji. Jestem pod wrazeniem tego lekarza.Swietny specjalista,potrafi rozwiac wszelkie watpliwosci dotyczace zabiegow.I cenowo,mysle najlepiej wypada w okolicach Wroclawia.

Jestem po pierwszej wizycie i zabiegu depilacji.

Jestem po operacji powiększania piersi u tego Pana. Z efektu jestem bardzo zadowolona, zrobił to precyzyjnie i porządnie. Po paru dniach dostrzyknął mi jeszcze w lewą pierś preparatu bo była lekka dysproporcja. Bardzo polecam jesgo usługi, świetny człowiek.

pierwszy raz trafiłam do doktora prawie trzy lata temu z workami pod oczami po czym poprawiłam inne "kompleksy"związane z wiekiem. Teraz czuję się świetnie jak słyszę od znajomych,że nic się nie zmieniłam od liceum :)