lekarz Marcin Wiatroszak

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Doktor Marcin likwidował mi bliznę, niewielką ale dość trudną. jest wspaniały. nie mogę powiedzieć o nim złego słowa. Jest znakomicie przygotowany do tego co robi, szanuje pacjenta, wyjaśnia, wszystko tłumaczy i znosi nie zliczoną ilość pytań jakie mu się zadaje. Super facet.

Z doktorem Wiatroszakiem zetknęłam się w Zielonej Górze w Centrum Estetyki Ciała gdzie pojechałam na zabieg usuwania bruzd nosowo wargowych. Zabieg polegał na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego, który przywrócił skórze sprężystość. Bruzdy są pięknie wyrównane, moja twarz wygląda młodziej i świeżej, po zabiegu miałam jedynie małe zaczerwienienie, które zniknęło po paru godzinach. Również ceny (zależą od zużytej ilości wypełniacza) były niższe o kilkaset złotych niż w innych klinikach w których dowiadywałam się o usługę. No i doktor ma super poczucie humoru :)

Wystarczyła jedna wizyta u dr Wiatroszaka, by zyskał całkowicie moje zaufanie. Poświęcił mi nieograniczoną ilość czasu, wszystko dokładnie tłumacząc, wręcz odradzając zabieg, a nie namawiając, tak jak robią to inni lekarze nastawieni na zarobek. Widać, że pan doktor dba przede wszystkim o zdrowie i satysfakcję pacjenta, a nie własną kieszeń. Nie wahałabym się "oddać w ręce" tego lekarza, jestem pewna, że efekty zabiegu byłyby takie jak wcześniej ustaliliśmy. Przy tym trzeba dodać, że pan doktor jest bardzo sympatyczny i z poczuciem humoru.

100% satysfakcji :) Zabieg korekty uszu wykonany bez zadnych komplikacji, lekarz bardzo mily :)

choć trwało to dośc mało czasu, to nie powiem złego słowa. maksumum profesjonalnego podejścia, maksimum uśmiechu, zero łaski, że pracuje .do tego fachowość i niesamowite relacja od razu wytwarzająca ciepło między pacjentem i lekarzem. tak niesamowitego poczucia humoru jeszcze u żadnego lekarza nie widziałam :DDDD Lekarz z powołania! a sama konsultajcva BEZPŁATNA

a sama konsultajcva BEZPŁATNA

Spotkałam się z doktorem Wiatroszakiem w szpitalu OSK we Wrocławiu,jeśli chodzi o doktora i ogulnikowo o załogę na oddziale chirurgi palstycznej i rekonstrukcij na ul.Wisniowej to oceniając wszystko(jest rewelacja)polecam serdeczne.

Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Zabieg zrobiliśmy w kilku sesjach: bruzdy nosowe, botoks, policzki, fotoodmładzanie itd. Czuję się jakbym miała 15 lat mniej, a wszystko za całkiem rozsądną cenę w porównaniu z innymi gabinetami. Konieczne korekty Pan Doktor zrobił już za darmo. Do tego miło, profesjonalnie i zawsze z pięknym usmiechem.

100% profesjonalizmu, sympatia i fachowość. Absolutnie polecam.

100% profesjonalizmu, sympatia i fachowość. Absolutnie polecam.

Ze świecą szukać drugiego takiego lekarza. Choć efekt usunięcia blizn nie do końca się powiódł bo były bardzo duże, to cały proces leczenia przebiegł niesamowicie profesjonalnie i przyjemnie. Doktor Wiatroszak jako prowadzący salę z pacjentami zajął się mną kompleksowo i niezwykle dokładnie a mój pobyt na Oddziale Plastycznym stanowił wręcz prawdziwą przyjemność. Bardzo miły i sumienny doktor.

Mam mieszane uczucia co do tego lekarza jednak zachwał sie dosyc profesjonalnie.