Jestem po pięćdziesiątce i mam problemy z kolanami. Pierwszy raz ktoś się mną zajął - dr Marcin Wigier poświęcił mi czas, bardzo dokładnie zbadał moje kolana, następnie przeanalizował dotychczasowe leczenie i zalecił dalsze. Jest bezinteresowny, wszystko co robi lecząc - robi dla ludzi. To złoty człowiek!!! Czy inni nie mogliby tak?

Dr Wigier to przede wszystkim świetny specjalista. Kompetentny i rzeczowy. Żałuję, że tak późno trafiłem pod jego "skrzydła", bo swoje musiałem odcierpieć. Teraz mój łokieć jest jak nowy, a ja jak dawniej mogę grać w ukochanego tenisa. Inni już dawno spisali mnie na straty. Polecam tego lekarza wszystkim znajomym.

Po spartoleniu diagnozy przez młodego lekarza na ostrym dyżurze w jednym z warszawskich szpitali, dr Wigier kompleksowo zajął się moim poważnie skręconym kolanem. Fajne, nowoczesne podejście do leczenia i pełen profesjonalizm. Zdecydowanie wart polecenia!

Wciąż poszukujesz "Chirurg urazowy Warszawa"?

ul barska
ulica Bobrowiecka 3/178