dr n. med. Marcin Włodarczyk

Ginekolog

P.Marcin jest wspaniałym ginekologiem:)miłym,rzeczowym,uśmiechniętym,delikatnym i przede wszystkim poświęca czas pacjentce:)nie przejmuje się tym ile trwa wizyta:)odpowiada na wszystkie pytania:)Co dla mnie najważniejsze P.Ginekolog wykonuje bardzo delikatnie wszystkie badania:)Przy pierwszej wizycie P.Marcin wzbudza od razu zaufanie bynajmniej u mnie wzbudził ogromne zaufanie:)moim zdaniem P.Marcin jest nie tylko najwspanialszym ginekologiem w Bydgoszczy:)ale również jest wspaniałym człowiekiem i widać,że prace swoją wykonuje z powołania,ale tak naprawdę pacjentka jest dla niego najważniejsza i jej dobro:)żałuję tylko,że dopiero nie dawno trafiłam na tak wspaniałego lekarza:)Być może gdybym trafiła wcześniej pewnych problemów zdrowotnych bym unika:))Dzięki P.Marcinowi jestem zdrowa i z ogromną chęcią będę wybierać się na każdą kontrolną wizytą do tak wspaniałego lekarza:)Polecam P.ginekologa z czystym sumieniem każdemu:):)Pozdrawiam:)Katarzyna:)

Bardzo dobry, kompetentny, uprzejmy i subtelny lekarz. Badania zawsze delikatne i z wyczuciem. Poswięca pacjentowi duzo czasu i uwagi. Lekarz z powołania!

Bardzo polecam, wspaniały człowiek,bardzo kompetentny,ma czas dla pacjenta,jest z Nim kontakt telefoniczny w nagłej potrzebie.Cieszę się że jestem jego pacjentką,mam do doktora Włodarczyka pełne zaufanie i polecę go też swojej córce.

świetny specjalista bardzo miły i rzeczowy odpowiada na każde pytanie a co najważniejsze kontakt telefoniczny

Bardzo dobry lekarz, podmiotowo traktujący pacjenta, ma w sobie dużo empatii. Korzystałam z usług wielu ginekologów, ale tego lekarza nie zamieniłabym na żadnego innego. Polecam. Jest uprzejmy, konkretny, wspierający, "bratnia dusza"

świetny lekarz ... naprawde POLECAM!!!!!!!!

świetny lekarz ... naprawde POLECAM!!!!!!!!

Rewelacyjny lekarz, swietne podejscie do pacjentek, bardzo kompetentny a przy tym bardzo ludzki! bardzo polecam

Bardzo miły, kompetentny.Potrafi słuchać i chętnie odpowiada na każde pytanie.Gorąco polecam!

Zdecydowanie polecam, bardzo dobry rehabilitant.

Zdecydowanie polecam, bardzo dobry rehabilitant.

Wspaniały kompetentny lekarz.Dobrze się z nim rozmawia .Dobry chirurg ginekolog.Polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Bydgoszcz"?

Centrum Onkologiczne - Ginekologia
Bydgoszcz, ul. Romanowskiej