dr n. med. Marcin Włodarczyk

Jestem pacjentką PANA DOKTORA od lat. Korzystam z JEGO wiedzy i doswiadczenia na corocznych badaniach. Spokojny, zrownoważony, wspaniały diagnosta i co najwazniejsze dobry czlowiek. Pacjenka z Inowrocławia

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Delikatnie przeprowadza badanie. Rzeczowy i konkretny. Polecam wizytę u Pana doktora.

Bardzo dobry, kompetentny, uprzejmy i subtelny lekarz. Badania zawsze delikatne i z wyczuciem. Poswięca pacjentowi duzo czasu i uwagi. Lekarz z powołania!

Bardzo polecam, wspaniały człowiek,bardzo kompetentny,ma czas dla pacjenta,jest z Nim kontakt telefoniczny w nagłej potrzebie.Cieszę się że jestem jego pacjentką,mam do doktora Włodarczyka pełne zaufanie i polecę go też swojej córce.

świetny specjalista bardzo miły i rzeczowy odpowiada na każde pytanie a co najważniejsze kontakt telefoniczny

świetny lekarz ... naprawde POLECAM!!!!!!!!

świetny lekarz ... naprawde POLECAM!!!!!!!!

P.Marcin jest wspaniałym ginekologiem:)miłym,rzeczowym,uśmiechniętym,delikatnym i przede wszystkim poświęca czas pacjentce:)nie przejmuje się tym ile trwa wizyta:)odpowiada na wszystkie pytania:)Co dla mnie najważniejsze P.Ginekolog wykonuje bardzo delikatnie wszystkie badania:)Przy pierwszej wizycie P.Marcin wzbudza od razu zaufanie bynajmniej u mnie wzbudził ogromne zaufanie:)moim zdaniem P.Marcin jest nie tylko najwspanialszym ginekologiem w Bydgoszczy:)ale również jest wspaniałym człowiekiem i widać,że prace swoją wykonuje z powołania,ale tak naprawdę pacjentka jest dla niego najważniejsza i jej dobro:)żałuję tylko,że dopiero nie dawno trafiłam na tak wspaniałego lekarza:)Być może gdybym trafiła wcześniej pewnych problemów zdrowotnych bym unika:))Dzięki P.Marcinowi jestem zdrowa i z ogromną chęcią będę wybierać się na każdą kontrolną wizytą do tak wspaniałego lekarza:)Polecam P.ginekologa z czystym sumieniem każdemu:):)Pozdrawiam:)Katarzyna:)

Rewelacyjny lekarz, swietne podejscie do pacjentek, bardzo kompetentny a przy tym bardzo ludzki! bardzo polecam

Zdecydowanie polecam, bardzo dobry rehabilitant.

Zdecydowanie polecam, bardzo dobry rehabilitant.

Bardzo miły, kompetentny.Potrafi słuchać i chętnie odpowiada na każde pytanie.Gorąco polecam!