mgr Marcin Woźniak

Psycholog

Pan Marcin Woźniak jest najlepszym i najbardziej inteligentnym psychoterapeutą, jakiego znam. Bardzo poważnie traktuje każdego pacjenta, więc bywa, że jest bezkompromisowy i prosto z mostu podaje diagnozę: lub myśl, która w ramach terapii, ma rozpętać w nas burzę. Gorąco polecam!

Gorąco polecam!

Kompetentny, uprzejmy, z anielską cierpliwością :). Mistrz w swoim fachu. Najlepszy Terapeuta :) !!!! Polecam serdecznie !!!

Polecam wszystkim. Serdecznie i profesjonalnie i co najważniejsze efektywnie podchodzi do zgłoszonych problemow

Rewelacyjny terapeuta. Uprzejmy. Budzi zaufanie. Skuteczny. Najlepszy u którego byłem. Profesjonalista.

niestety muszę się zgodzić z negatywnymi opiniami na temat tego pana, pozytywne typu zrobil w 5 spotkan tyle co inny w 3 lata brzmia raczej smiesznie, a nie prawdziwie, ale mozliwe ze komus akurat pomogl; potwierdzam kompletny brak zrozumienia problemu, spotkania mialy odwrotny skutek, potegowaly stres i negatywne odczucia; uprzejmy tak ale strasznie przy tym denerwujacy, nie budzi zaufania i trudno sie przed nim otworzyc, nie wiem co taki czlowiek robi jako psycholog, nie jest osoba z powolania, nie polecam stratu czasu i nerwow

Jestem rozczarowany wizytą oraz podejściem do problemu. Dla mnie to brak kompetencji albo rutyna.

Jeżeli ktoś przede mną mógł napisać że P.doktor jest nieprzyjemny to wyobrażam sobie co to za człowiek z tego pacjenta! Lekarz bardzo uprzejmy, kompetentny,"ciepły człowiek", polecam

Odwiedziłem paru specjalistów i śmiało mogę powiedzieć, że Pan Marcin jest w stanie zrobić w 5 spotkań to co inni w 3 lata... 100 % Godny polecenia razem z cała placówką na Stawowej. Gdzie pomimo statusu publicznego spełnia moje oczekiwania :)

rozwiązanie mojego problemu w 5 spotkań- wcześniej myślałem że nie poradzę sobie nigdy. Z perspektywy czasu żałuję że tak długo zwlekałem z wizytą. 100% godny polecenia. Zawsze znalazł czas a wizyty nie trwały 10 min (jak u innego psychologa z tej poradni), ale godzinę.

Więcej dobrego potrafi przekazać ludziom psi psycholog Cezar Millan niż pan Woźniak. Wizyta u tego psychologa to rozczarowanie, stres i strata czasu. Nie jest profesjonalny i nie potrafi komunikować się z pacjentem. Nie jest opanowany, złości się i potrafi być nieprzyjemny i niegrzeczny. Nie jest w stanie zrozumieć problemów ani potrzeb pacjenta ani też zaproponować sensownej pomocy.