dr n. med. Marcin Zakrzewski

Dermatolog

Przyszłam do tego lekarza by dokonał oględzin mojej skóry twarzy i coś zaradził, jestem po licznych zabiegach z medycyny estetycznej które jakiś konował zrobił na mej twarzy hurtem, a pan doktor Zakrzewski powiedział, że powikłania na mej twarzy to blizny potrądzikowe. Z całym szacunkiem Panie doktorze ale ja nigdy trądziku nie miałam :D Poza tym punkt zlokalizowany na jakimś zadupiu pół dnia trzeba zmarnować by tam dotrzeć, gdy się nie dysponuje samochodem. Strasznie też tam drogo, głupi kremik z wit. C kosztuje krocie, pewnie finansujemy jednocześnie zakupem liczne podróże edukacyjne pana doktora:D

Po kilkukrotnym już zabiegu botoxem, zdecydowanie polecam. Profesjonalne, kompleksowe podejście do pacjenta, wyczerpujące wyjaśnienia, obszerne odpowiedzi na pytania w połączeniu z sympatyczną atmosferą, sprawiają, że znikają wątpliwości, a wizyty u dra Zakrzewskiego są nie tylko skuteczne, ale także przyjemne. Efekty rewelacyjne- zero przesady, naturalny wygląd, żadnych zmarszczek wokół oczu i ani śladu po 'lwie' .