Marcin Zborowski

Uważam, że Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą! Godny zaufania, przyjacielski i kompetentny. Nie jeden raz sprowadził na ziemię zamartwiającą się przyszłą mamę. Pytania nigdy nie pozostawały bez odpowiedzi. Czułam się zaopiekowana, aż do samego porodu. Pan Doktor odpowiadał mi na pytania nawet kiedy byłam już w szpitalu. Nie udało nam się po porodzie dostać do Pana Doktora, ale jedno jest pewne - następną ciążę również zdecyduje się prowadzić u Dr. Zborowskiego. Dziękujemy za prowadzenie ciąży.

Dziękujemy za prowadzenie ciąży.

Bardzo dobry lekarz , sympatyczny , odpowiada na pytania, tłumaczy , traktuje pacjentkę z szacunkiem , ma wysoką kulturę osobistą jak i również duży zakres wiedzy ,potrafi doradzić wizyta trwa tyle ile powinna bez pośpiechu. Co ważne pan dr również nie naciąga jak niektórzy lekarze i za wizytę prywatna place tyle ile było umówione na początku bez dodatkowych ukrytych kosztów.

Pan Marcin Zborowski okazał się być najlepszym ginekologiem, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Jestem zachwycona jego profesjonalizmem i zaangażowaniem. Nigdy wcześniej nie byłam traktowana tak poważnie. Pan dr jest sympatyczny, zawsze udziela obszernych wyjaśnień i dodaje sporo anegdot, dzięki czemu wizyta jest dodatkowo ciekawa. Polecam wszystkim i życzę sobie spotykać na swojej drodze tylko takich ludzi, jak On.

Dr Zborowski to najlepszy ginekolog we Wrocławiu. Jeżeli szukacie lekarza który najpierw słucha i bada a dopiero potem stawia diagnozę to polecam właśnie jego. Bardzo wysoka kultura osobista. B.S.

Doktor miał akurat dyżur w czasie mojego porodu. Zajął się mną profesjonalnie, zebrał wywiad, zbadał, a przy okazji żartując pomógł mi się rozluźnić. Kiedy sprawy przyjęły niekorzystny obrót wytłumaczył, co się ze mną dzieje i jakie to może mieć konsekwencje dla dziecka. Zaproponował cesarkę a następnie fachowo przeprowadził zabieg. Dzięki doktorowi ja i moja córeczka jesteśmy zdrowe i możemy cieszyć się sobą.

Dzięki doktorowi ja i moja córeczka jesteśmy zdrowe i możemy cieszyć się sobą.

Prawdziwy lekarz z powołania jakich już mało teraz. A do tego z uśmiechem, słucha, ma dobre słowo. Ale przede wszystkim skuteczne leczenie. Godny polecenia!

Specjalista z najwyższej półki. Trafiłam do niego po dwóch wcześniejszych poronieniach. Mimo, że miałam problem autoimmunologiczny i organizm chciał się pozbyć ciąży i były wielkie problemy, dzięku doktorowi donosiłam ją i teraz cieszę się córeczką. Byłam bardzo wzruszona już po porodzie, doktor cieszył się razem ze mną i to była autentyczna radość, a nie udawana. Wspaniały lekarz!

Doktor Zborowski operował moje mięśniaki. Były masywne i rozległe i nie mogłam znaleźć nikogo kto by się chciał tego podjąć. Jestem teraz pół roku po operacji i czuję się świetnie. Nie było żadnych komplikacji mimo tego, że doktor mnie przed nimi ostrzegał. To jest świetny chirurg i złoty człowiek. Bardzo wysoka kultura osobista. Polecam wszystkim Paniom z problemem mięśniaków. Beata

Wizyta pięć minut na odczepnego niech zrobi jakieś badania, nie kojarzy z czym się do niego przychodzi,przez pół roku nie potrafi zarezerwować i specjalistyczne badanie w klinice ;(

Trafiłam pod skrzydła doktora Zborowskiego w szpitalu, czekając na zabieg. Przede wszystkim uderzyło mnie to, że jest przesympatycznym człowiekiem, do tego świetnym fachowcem. Byłam z moim guzem u kilku lekarzy i nikt nie był pewien co to może być a dr tylko "rzucił okiem" i już wiedział. Sam zabieg był krótki i nieskomplikowany (tak podejrzewam) ale co ciekawe, po całkiem pokaźnym guzie mam tylko 3 szwy i nic nie boli! jestem bardzo miło zaskoczona, oby tak dalej Panie Doktorze :)