Marcin Zborowski

Ginekolog

Bardzo dobry lekarz , sympatyczny , odpowiada na pytania, tłumaczy , traktuje pacjentkę z szacunkiem , ma wysoką kulturę osobistą jak i również duży zakres wiedzy ,potrafi doradzić wizyta trwa tyle ile powinna bez pośpiechu. Co ważne pan dr również nie naciąga jak niektórzy lekarze i za wizytę prywatna place tyle ile było umówione na początku bez dodatkowych ukrytych kosztów.

Spotykałam już lekarzy, którzy byli mili ale niewiele potrafili pomóc. Byłam też u kilku "dobrych" do tego stopnia, że miałam wrażenie, że przeszkadzałam im w ich gabinecie. To co mnie najbardziej zdumiewa u Dr Zborowskiego to sama nie wiem jak to się dzieje, do Dr jest zawsze pełna poczekalnia pacjentek ale nigdy nie miałam wrażenia bycia poganianą, zbywaną w pośpiechu. I myślę, że to jest właśnie siłą Dr Zborowskiego - połączenie głębokiej wiedzy i doświadczenia z wysoką kulturą osobistą i ludzkim podejściem do pacjentek. Doktorze jest Pan najlepszy! Dziękuję i pozdrawiam D.

Trafiłam pod skrzydła doktora Zborowskiego w szpitalu, czekając na zabieg. Przede wszystkim uderzyło mnie to, że jest przesympatycznym człowiekiem, do tego świetnym fachowcem. Byłam z moim guzem u kilku lekarzy i nikt nie był pewien co to może być a dr tylko "rzucił okiem" i już wiedział. Sam zabieg był krótki i nieskomplikowany (tak podejrzewam) ale co ciekawe, po całkiem pokaźnym guzie mam tylko 3 szwy i nic nie boli! jestem bardzo miło zaskoczona, oby tak dalej Panie Doktorze :)

Pan Marcin Zborowski okazał się być najlepszym ginekologiem, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Jestem zachwycona jego profesjonalizmem i zaangażowaniem. Nigdy wcześniej nie byłam traktowana tak poważnie. Pan dr jest sympatyczny, zawsze udziela obszernych wyjaśnień i dodaje sporo anegdot, dzięki czemu wizyta jest dodatkowo ciekawa. Polecam wszystkim i życzę sobie spotykać na swojej drodze tylko takich ludzi, jak On.

Doktor miał akurat dyżur w czasie mojego porodu. Zajął się mną profesjonalnie, zebrał wywiad, zbadał, a przy okazji żartując pomógł mi się rozluźnić. Kiedy sprawy przyjęły niekorzystny obrót wytłumaczył, co się ze mną dzieje i jakie to może mieć konsekwencje dla dziecka. Zaproponował cesarkę a następnie fachowo przeprowadził zabieg. Dzięki doktorowi ja i moja córeczka jesteśmy zdrowe i możemy cieszyć się sobą.

Dzięki doktorowi ja i moja córeczka jesteśmy zdrowe i możemy cieszyć się sobą.

Doktor Zborowski operował moje mięśniaki. Były masywne i rozległe i nie mogłam znaleźć nikogo kto by się chciał tego podjąć. Jestem teraz pół roku po operacji i czuję się świetnie. Nie było żadnych komplikacji mimo tego, że doktor mnie przed nimi ostrzegał. To jest świetny chirurg i złoty człowiek. Bardzo wysoka kultura osobista. Polecam wszystkim Paniom z problemem mięśniaków. Beata

Specjalista z najwyższej półki. Trafiłam do niego po dwóch wcześniejszych poronieniach. Mimo, że miałam problem autoimmunologiczny i organizm chciał się pozbyć ciąży i były wielkie problemy, dzięku doktorowi donosiłam ją i teraz cieszę się córeczką. Byłam bardzo wzruszona już po porodzie, doktor cieszył się razem ze mną i to była autentyczna radość, a nie udawana. Wspaniały lekarz!

Dr Zborowski to najlepszy ginekolog we Wrocławiu. Jeżeli szukacie lekarza który najpierw słucha i bada a dopiero potem stawia diagnozę to polecam właśnie jego. Bardzo wysoka kultura osobista. B.S.

Trafiłam do Doktora będąc w trakcie poronienia. Zajął się mną w sposób jak najbardziej profesjonalny. To człowiek o wysokiej kulturze osobistej, delikatny i empatyczny. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie moje pytania. Czułam że jestem w dobrych rękach i pod dobrą opieką. Jak najbardziej polecam tego lekarza!

Polecam tego Lekarza! Dużo czasu poświęca na dokładne zbadanie, jest rzeczowy i kompetentny, udziela dobrych rad. Po wizycie u Niego zawsze czuję się pewniej.