lekarz Marcin Ziętek

Lekarz z powołania, prawdziwy maestro skalpela. Jego zaangażowanie i profesjonalizm przekroczyły moje oczekiwania. Dzięki niemu nie tylko odzyskałem zdrowie, ale również poczułem się pewnie i komfortowo w trudnym czasie choroby. Jestem mu niezmiernie wdzięczny za to, że uratował mi życie. Polecam każdemu, kto szuka doskonałej opieki medycznej.

Moim zdaniem lekarz niezbyt zainteresowany pacjentem, małomówny, nawet nie raczył obejrzeć rany, żeby zobaczyć jak się goi i czy w ogóle się goi.

Zero zainteresowania problemami pacjenta, być może wynikające z pośpiechu i/lub braku wiedzy. Niekompetencja i pozory.

Zwróciłem się o pomoc do dr. Ziętka po zdiagnozowaniu mięsaka. Pomoc była natychmiastowa, odpisywał mi na meile nawet w nocy. Bardzo zaangażowany.POLECAM

Absolutnie nie polecam tego lekarza za wyjątkowo lekceważący stosunek do problemow pacjenta.

Zaangażowany, niezwykle przyjazny, pomocny i ciepły, a co najważniejsze kompetentny. Polecam Pana Dr Ziętek.

KOMPETENTNY,CIEPŁY,MIŁY,SYMPATYCZNY,WIELKA WIEDZA,OGROMNA CIERPLIWOŚC DO PACJENTA