dr Marcin Życzkowski

Urolog

3,5

Jestem pacjentem dr. Życzkowskiego od... dobrych kilku lat. Wcześniej "przewinąłem się" przez ręce wielu śląskich (i nie tylko) urologów, lecz dopiero dr Życzkowski trafnie postawił diagnozę i sprawnie poprowadził leczenie, zarówno prostaty, jak i kamicy nerek i moczowodu. Wszystkie jego decyzje, także dotyczące zabiegów operacyjnych, które świetnie przeprowadził, były trafne. Przyznaję Panu Doktorowi same "piątki"! Chciałbym odnieść się jeszcze do negatywnych komentarzy, które możemy tu przeczytać o Doktorze. Zdecydowanie nie jest on człowiekiem "niegrzecznym, niemiłym", "wulgarnym" i "przekonanym o swojej nieomylności"; wręcz przeciwnie - to od niego usłyszałem, gdy narzekałem ...

Chciałbym odnieść się jeszcze do negatywnych komentarzy, które możemy tu przeczytać o Doktorze. Zdecydowanie nie jest on człowiekiem "niegrzecznym, niemiłym", "wulgarnym" i "przekonanym o swojej nieomylności"; wręcz przeciwnie - to od niego usłyszałem, gdy narzekałem na niekompetencję moich poprzednich urologów, że nikt nie jest nieomylny i każde leczenie może nieść ze sobą powikłania i niepowodzenia. Nigdy nikogo nie krytykował i nie podważał cudzych opini.
Jeśli Pan Doktor także czyta te komentarze i uważa, że są one nadużyciem w stosunku do Pana Osoby (np. 2 negatywne opinie w tym samym stylu z jednego dnia - przypadek???), proszę pamiętać, że może zgłosić Pan ten fakt organom ścigania, a one są zobowiązane do zidentyfikowania autora (co w praktyce jest bardzo proste). A następnie można sprawę o zniesławienie wnieść pod rozpatrzenie sądu. Wiem co piszę, gdyż z zawodu jestem prawnikiem...

Jestem zadowolona z leczenia u p.doktora Życzkowskiego.Jest konkretnym człowiekiem.Przedstawiłam swój problem a rozwiązaniem było wykonanie zabiegu i po problemie.Czuję się świetnie. Zastanawiam się tylko na jakiej podstawie ludzie zarzucają lekarzowi brak profesjonalizmu.Wydając taką opinię trzeba posiadać wiedzę w tej dziedzinie.Chyba że są specjalistami?

Moja opinia o dr Zyczkowskim jest bardzo pozytywna.Jeśli ktoś był u urologa z 16-latkiem to wie jaką bariere wstydu musi on pokonać u lekarza.Dr Marcin(przedstawił się imieniem mojemu synowi) ominął wszelkie bariery zaraz na wstępie a potem było już tylko lepiej.Była operacja ale było zaufanie i spokój,bo wszystko mieliśmy dokładnie wyjaśnione.Syn polubił lekarza i jego sposób kontaktu z młodym pacjentem. AM

AM

Zdecydowanie polecam, choć była to moja pierwsza wizyta. Lekarz w każdym calu! Uprzejmy, komunikatywny, kompetentny, rzeczowy. Po raz pierwszy a jestem pod kontrolą urologiczną już 8 lat otrzymałam pełną informację co do diagnozy jak i dalszego leczenia.

Nie polecam jestem po zabiegu ktorego lekarz mi odmowil majac ewidentne wskazania .Bez badania USG i fizykalnego podjal leczenie ktore nie przynioslo zadnego efektu i nie bylo poparte jakimikolwiek badaniami czy przeslankami .Strasznie zarozumialy i niesympatyczny.

Totalna porażka! Leczył mojego tatę na prostatę, a okazało się, że ma raka pęcherza i przez to straciliśmy tyle czasu! Nie tłumaczy, jest nieuprzejmy, arogancki. Gdybyśmy nie uciekli od niego w porę to nie wiem jakby to się skończyło. Przestrzegam wszystkich- nie traccie czasu na tego "specjalistę", bo potem może być juz za późno!

Śmiało mogę polecić nie tylko tego urologa, ale również w zasadzie cały Helimed, z którym miałam do czynienia i przy problemie urologicznym i też przy okazji badania kręgosłupa rezonansem magnetycznym. Pełen profesjonalizm, szczegółowe podejście do problemu, z jakim zwraca się pacjent oraz wspaniała diagnostyka to niektóre z zalet wyróżniających kadrę Helimedu. Do tego nowoczesny sprzęt, który umożliwia dokładne badanie. Szczerze życzę sobie, żeby służba zdrowia w Polsce wyglądała tak, jak tam.

Tytuły mnie nie przekonują dla mnie lekarz dramat nie sympatyczny podjął leczenie bez oględzin negujacy wiedzę innych lekarzy. Zero efektu jeśli chodzi o poprawe stanu zdrowia.

Jak ktoś jest typem malkontenta Polaka, który z założenia neguje wszystko co związane z NFZ, służbą zdrowia zapewne zacznie od krytyki każdego lekarza, każdej wizyty, że to źle, że tamto rówież oraz że lekarz źle spojrzał i na 100% (bzdurne insynuacje) czeka na łapówkę - Opamietaj się narodzie!! Dr Życzkowski to przemiły, kompetentny lekarz! Nie ma ani jednej rzeczy do której mozna się było przyczepić! Wizytę miałem w prywatnym gabinecie w Helimedzie (Katowice-Ligota), gdzie przyjmuje nie dość, że profesjonalny na wskroś lekarz, kończąc na infrastrukturze, która odbiega dość mocno od ...

Dr Życzkowski to przemiły, kompetentny lekarz! Nie ma ani jednej rzeczy do której mozna się było przyczepić! Wizytę miałem w prywatnym gabinecie w Helimedzie (Katowice-Ligota), gdzie przyjmuje nie dość, że profesjonalny na wskroś lekarz, kończąc na infrastrukturze, która odbiega dość mocno od Polskich standardów!! Bomba!

witam niestety doktor odmówił mi leczenia z powodu nad limitów zgłosiłem się z kolką nerkową ostrym bólem Pan doktor jakby pół roku wcześnie postawił poprawną diagnozę dzisiaj bym nie musiał cierpieć Zrobiłem urografię na której nic nie było natomiast USG wykazało małe złogi jak dzisiaj się okazało są to kamienie z kwasu moczowego gdybym wtedy otrzymał leki to bym dzisiaj nie cierpiał Może pan doktor jest dobrym lekarze prywatnie natomiast z NFZ nie jest przekonujący

Wciąż poszukujesz "Urolog Katowice"?

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
41-500 Chorzów
poradnia urologiczna
Strzelecka9
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego
ulica Strzelecka 9
40-073 Katowice