dr n. med. Marek Adam Brzuchalski

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Lekarz nie wykryl u mnie ciazy pozamacicznej podczas wizyty z badaniem a tydzien pozniej trafilam do szpitala na operacje jej usuniecia wraz z jajowodem,ktory pekl i doprowadzil do krwawienia wewnetrznego zagrazajacego zyciu!

Świetny lekarz miły kompetentny spokojnie wysłucha i zrozumie. Świetne podejście do pacjentek bardzo gorąco polecam

Profesjonalnie podchodzi do kobiet miły uprzejmy spokojnie wszystko tłumaczy mój pierwszy ginekolog teraz prowadzi mi ciąże i jestem bardzo zadowolona

uprzejmy, konkretny, dokładny lekarz, który zawsze służy dobrą radą. Ponadto, zawsze można liczyć nawet na poradę telefoniczną. Jego kolejną zaletą jest poczucie humoru, które uważam za dość istotne w przypadku ginekologów. polecam

Świetny lekarz, wytłumaczy wszystko i poświęca czas. Polecam A niektóre Panie, które sie oburzają, ze kazał im schudnąć, może powinny posłuchać. W końcu nadwaga nie jest zdrowa ;).

Świetny lekarz, wytłumaczy wszystko i poświęca czas. Polecam

Mily, konkretny, zawsze wyslucha i udzieli odpowiedzi. Chodzilam do niego cala ciaze i naprawde bylam zadowolona z Niego. Po ciazy nadal do Niego uczeszczam :)

Czytałam opinie na temat Dr. Były fajne i mniej fajne każdy ma prawo do własnego zdania! Ja odwiedziłam Dr raz bo przyjechałam na urlop do Świnoujścia z Danii (a tu lekarze Boże broń) spóżniał mi się okres dość długo a testy wykazywały brak ciąży .Pan Dr wysłuchał mnie,zapytał i zbadał pełna dyskrecja rozśmieszyły mnie spódniczki ale za nie wielki plus bo nie czułam sie skrępowana .Przepisał tab .na wywołanie okresu bo w ciąży nie byłam bardzo miła wizyta polecam !!!!! Bo wizyta u tego typu lekarza nie jest fajna ale pan dr sprawił ze minęła bez stresu..... POLECAM Ewa.

To kompetentny, uprzejmy i pomocny człowiek. Wszystko zgodnie z najwyższą punktacją. Cieszę się, że trafiłam właśnie na tego lekarza, z czystym sumieniem polecam i wystawiam ocenę 5+

To kompetentny, uprzejmy i pomocny człowiek.

super lekarz. Chodziła, mimo młodego wieku do kilku ginekologów i stwierdzam, że doktor Brzuchalski jest bardzo konkretnym, kompetentnym i dokładnym lekarzem. Poza tym jest zawsze uśmiechnięty i życzliwy, spokojnie wytłumaczy istotę dolegliwości i przedstawi sposób leczenia. bardzo się angażuje w swoją pracę i zawsze ma czas przyjąć pacjentkę, oj żeby mu tylko nie przeszło. Ja go polecam jako dobrego ginekologa.

No to chyba dobrze, że wysłał na ten wyrostek...... poszukaj sobie u "wujka google" ..... powikłaniem zapalenia wyrostka jest zapalenie otrzewnej.......a to już nie jego wina; ale zawsze można napisać głupoty. Pozdrawiam i proponuję więcej obiektywizmu i ....WIEDDZY.....:-)