lekarz Marek Adamski

Pediatra, Kardiolog

Jest super. Leczy mnie od urodzenia, czyli 15 lat.

Jest super. Leczy mnie od urodzenia, czyli 15 lat.

Już go nie ma co oceniać, ponieważ tydzień temu zmarł...

Już go nie ma co oceniać, ponieważ tydzień temu zmarł...

Jako kardiolog jest b. dobry, uprzejmy i kompetentny.

Jako kardiolog jest b. dobry, uprzejmy i kompetentny.

Tylko raz u niego byliśmy z dzieckiem. Strasznie kombinował. Najpierw powiedział, że dziecko ma wyniki badań idealne, później, że to może być wrzód na sercu. Przepisał 4-latkowi lekarstwo, które brały nasze znajome, dorosłe osoby. I to taką samą dawkę. Nawet ich nie wykupiłam. Dziecko zostało przebadane w Katowicach za pomocą sprzętu, o którym w Częstochowie można tylko pomarzyć. I się okazało, że zdrowe! Nie polecam tego lekarza.

Moje dziecko ma ciężką złożoną wadę serca (jednokomorowe) , jest po dwóch operacjach. Szlak mnie trafia jak ktoś pisze ze on jest dobry . Nawet dobrze nie wie że saturacje można badać pulsoksymetrem a nie tylko z krwi i do tego nie wiedział czy takie urządzenie posiada w klinice na Sobieskiego. Pomijając to że miał wypisy mojego dziecka rozpoznanie, opis operacji a takie bzdury mówił ze słuchać nie mogłam . W prosty sposób mówiąc - co inne dziecko miało operowane a on zupełnie co innego mówił tak jak by wcale sie na tym nie znał .Miałam wrażenie że ja więcej wiem niż pan doktor.

Lekarz Marek Adamski moim zdaniem jest dobry w tym co robi , chociasz jest łasy na pieniądze.

Dr Adamski to lekarz, który za 50 zł wypisze każde zaświadczenie. Nie wydaje mi się aby był on dobrym specjalistą ponieważ za każdym razem wymyśla inną chorobę. nigdy nie ma czasu dla pacjenta i na pierwszym miejscu stawia PIENIĄDZE. Łapówkarz jakich mało!!NIE POLECAM

W tej chwili mam 24 lata u Pana Dr. Adamskiego leczyłam się od dziecka. Teraz mam porównanie:) Niedość że dobry specjalista to genialny człowiek.Takich lekarzy prosimy więcej.Zawsze uśmiechnięty,pomimo że niejednokrotnie widać po nim było zmęczenie.Nigdy nie odmówił wizyty, bo się śpieszy,lub nie ma czasu.A prucz tego bardzo dobry specjalista. POLECAM!!!! ana