lekarz Marek Bagniuk

3,6
3,6
3,2
3,2

Pan doktor Bagniuk -tylko on jeden jest w stanie leczyć bez wrzasków typu: "a gdzie pani była wcześniej" albo "pani wie lepiej czy ja".U tego doktora pełna kompetencja pomoc i porada. Nie chodzę już do innych lekarzy,ten doktor potrafi leczyć z chorób.POLECAM. '

'

Byłam z potwornymi bolami głowy, od razu zdiagnozowal jako migrene i dał odpowiednie leki, które pomogły na lata. Byl rzeczowy i konkretny. Byłam zadowolona

Uważam, że nie jest lekarzem z powołania. Nie za bardzo zna się na medycynie. Kultura osobista też pozostawia wiele do życzenia. Nietaktowny, niemiły. Mówi, że ma się taką i taką chorobę, okazuje się, że człowiekowi coś innego dolega.

Byłam u tego Pana doktora poszlam po skierowanie na krew (nie dostalam) zamiast zbadac mi cisnienie (bo mam strasznie niskie) to spytal tylko kiedy ostatnio mierzylam i jakie mialam (Raczej kiepski Pan Doktor)

kilka razy byłam przeziębiona, uskarżałam się na katar kaszel bóle w plecach ani razu mnie nie zbadał podczas każdej wizyty zagląda tylko czy nie ma czopów ropnych w gardle ale jak chodzę kilka razy i akurat trafiam na niego to nigdy mnie nie osłuchał żenujące