dr n. med. Marek Bakalarz

nie polecam, cham, łasy na kasę, bez kompetencji. Nie potrafi odczytać badania USG mimo posiadanego sprzętu

Zdecydowanie polecam. Już od kilku lat jestem pacjentką Pana Doktora i jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej. Będąc w ciąży miałam robione wszystkie niezbędne badania. Nigdy nie było żadnego problemu.

Pan Marek Bakalarz to bardzo miły człowiek, prowadził moje 2 ciąże, chodzę do niego tez na badania profilaktyczne. Jedyny problem to kolejki do doktora

Bardzo kompetentny lekarz, chodziłam do niego będąc w ciąży. I teraz po ciąży. Dokładnie wszystko tłumaczy.

Ogólnie to polecam. Chodziłam do niego w ciąży i jak mam jakies problemy zdrowotne. Czasem jak miał gorszy dzień to może był mniej miły niz zwykle ale cóż każdemu może się zdarzyć.:)

Wszystko w porządku, doktor prowadził moją ostatnia ciąze. Moge spokojnie polecić.

Polecam,jeden z najbardziej kompetentnych ginekologów w Turku.

Polecam,jeden z najbardziej kompetentnych ginekologów w Turku.