Polecam ! Polecam ! Polecam ! Doktor Bakalarz zawsze jest miły i profesjonalny , w odpowiedni sposób przekazuje nawet złe informacje . Jest cudowny !

Polecam Pana Doktora. To bardzo dobry specjalista. Ma fachowe podejście i przede wszystkim jest ludzki.

Pan Doktor Bakalarz to pierwszy i jedyny ginekolog, do którego chodzę. Od początku jestem bardzo zadowolona. Wizyty w gabinecie nie należą do najprzyjemniejszych ze względu na specyfikę badań, ale dzięki fachowości i świetnej osobowości lekarza jest nawet dosyć miło;) Ze swojej strony polecam.

Całkiem niedawno, z powodów osobistych, zmieniłam ginekologa na Pana Doktora Bakalarza. W tym momencie jestem bardzo zadowolona z opieki. Myślę, że jest to bardzo dobry lekarz, potrafi rozmawiać z pacjentkami. Moje zdanie podziela również koleżanka, która nakłoniła mnie do zmiany. Szczerze polecam:)

Świetny specjalista, a przy okazji bardzo miły człowiek, nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek inny mógł prowadzić moją ciążę. Indywidualnie podchodzi do pacjenta, ujął mnie przede wszystkim uprzejmością i dokładnością, nie liczy czasu podczas wizyty w gabinecie. Polecam!!!

Polecam Pana Doktora ze względu na dobre podejście i profesjonalizm. Jego pacjentką jestem od niedawna. Zmieniłam lekarza ze względu na to, że mój wyprowadził się. Obawiałam się zmiany, ale obecnie jestem bardzo zadowolona.

Zdecydowanie polecam. Już od kilku lat jestem pacjentką Pana Doktora i jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej. Będąc w ciąży miałam robione wszystkie niezbędne badania. Nigdy nie było żadnego problemu.

Bardzo dobry ginekolog, słyszałam, że najlepszy w okolicy, więc się do niego zgłosiłam. Muszę przyznać, że po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona. Oby tak dalej:)

Zdecydowanie polecam. Super lekarz, indywidualne podejście. Czuję, że jestem pod opieką specjalisty.

Polecam. Bardzo dobry lekarz, profesjonalista w każdym calu. Godny zaufania

Polecam. Bardzo dobry lekarz, profesjonalista w każdym calu. Godny zaufania

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Turek"?

Dorota Wiesiołek

os. Miranda 10