lek. med. Marek Bamberski

Chirurg onkolog

Bardzo dziekuje za wspaniala opieke podejscie do mojej osoby,wdzieczna pacjentka Cecylia Dutkiewicz z Tomaszowa Maz.

Doktor Bamberski to znakomity lekarz i wspaniały CZłowiek,polecam

Doktor Bamberski to znakomity lekarz i wspaniały CZłowiek,polecam

Przemiły człowiek i wspaniały lekarz, cierpliwy i wyrozumiały, mający czas i serce dla każdego pacjenta. a to przecież tak ważne w chorobie jaką jest rak. Fachowiec jakich mało. Polecam każdemu takiego lekarza jakim jest p. Marek

koszt wizyty z zabiegiem chirurgicznym i badaniem histopatologicznym

koszt wizyty z zabiegiem chirurgicznym i badaniem histopatologicznym

Nie poznałam lepszego lekarza, konkretny,uprzejmy, nigdy nie widziałam pana Marka zdenerwowanego

Pan Doktor przyjmuje prywatnie w Pabianicach. Polecam każdemu, kto ma jakikolwiek problem z brzuchem. Jest świetnym diagnostą i przemiłym człowiekiem. Potrafi się zająć pacjentem w sposób kompleksowy, jeśli trzeba , umówi konsultacje u innego lekarza. w sposób prosty i jasny wyjaśnia metode leczenia. Mój mąż zawdzięcza mu bardzo wiele. Polecam wszystkim Pana dr Marka. Dorota