lekarz Marek Barański

Pediatra

Profesjonalne podejście. Dogłębna analiza każdego przypadku, takt i przede wszystkim skuteczność. To moje doświadczenie, które nie wyklucza możliwej odmiennej opinii. Szukamy dobrych, lekarzy, nie ma ludzi 100% skutecznych... w żadnej profesji, ale spójrzcie na opinie powyżej, 96% pozytywów robi wynik.

Na pewno jest to lekarz na którego zawsze mogliśmy liczyć, niezależnie od pory o której zadzwoniliśmy. Zwykle nam pomagał. Niestety jest jeden problem - wystawianie recept. Łatwo się domyślić, że dr Barański nie rejestruje nigdzie swoich wizyt, bo wystawienie recepty graniczy z cudem - trzeba jej niemal zażądać. Jak tylko się da, przepisuje leki bez recepty lub takie, które są już w domu. Tu akurat nie liczyłabym na troskę o portfel pacjenta, a raczej swój:). Poza jedną błędną diagnozą nie mam ogólnie zastrzeżeń, ale kombinowanie z niewystawianiem recept zawiodło moje zaufanie, bo podejrzewam, że nawet kiedy potrzebny jest lek na receptę, dr Barański będzie szukał czegoś innego i nie wiem, czy nie kosztem pacjenta. Dotychczas nie mieliśmy b. poważnych chorób, ale gdyby się taka zdarzyła...? Szkoda.

Pan Doktor, nie znając nas przyjechał w niedzielę wieczorem. Podejscie do dziecka i rodzica bardzo dobre. Godny polecenia.

Lekarz z powołania. Ma podejście do małego pacjenta. Z uwagą przypisuje leki. Godny polecenia. Oby więcej takich lekarzy bylo.

Lekarz z powołania.

Niestety pan doktor nie poznał u dziecka zapalenia oskrzeli. Antybiotyk, który miał ze sobą stosowany był kilkanaście lat temu. Nie przepisuje lekarstw, tylko przynosi je. Nie polecam.

Lekarz z powołania.Ma odpowiednie podejście do dzieci. Można na niego liczyć o każdej porze dni i nocy. Pierwsza w nocy synek wiek (4 m-ce) gorączka 39,9 C pan doktor odebrał nasz telefon i powiedział co robić a już z samego rana u nas był by zbadać synka.

Moje 8 miesięczne dziecko głównie miało gorączkę ok 39 stopni. Wszyscy wokół mówili, że może to być "ząbkowanie". Wezwałam lekarza w niedzielę. Po zbadaniu powiedział, ze to wirus i choroba będzie trwała 4 doby. Po spełnieniu wszystkich zaleceń Pana Doktora dziecko po 4 dobach było zdrowe :)

Bardzo kompetentny, uprzejmy i dostępny o każdej porze dnia i nocy lekarz z dużym doświadczeniem!!!. Prowadził mi dziecko od pierwszego miesiąca do chwili obecnej, Dawid ma teraz 11 lat. Dzięki wizytom domowym i jego kompetencji dziecko wielokrotnie uniknęło przyjmowania antybiotyków. Bardzo polecam Ewa Kłodzińska

Ewa Kłodzińska

Fenomenalny fachowiec!Człowiek który nie umie odmówić w potrzebie.Nie naciąga na kosztowne leki-leczy tym co w domu lub sam coś zostawi!Nasza córka 1.5roczna wylądowała w szpitalu z biegunką Nikt tam nie umiał jej pomóc!Lekarze od siedmiu boleści!Dr.Barański zapisał HUMANĘ z mct.i jakby ręką odjął!Gorąco polecam!Nie żałujcie kasy na wizytę bo możecie dzięki temu uniknąć szpitala!!!!!!Spania na krześle i wkłuwania dziecku welfronów w rączkę nóżkę!Oraz kolejnej choroby przywleczonej ze szpitala GRATIS!!!!!!! Wdzięczny tata Robert.

Lekarz przybyl do dziecka najszybciej jak mogł,bardzo kompetentny,serdeczny,grzeczny,zaczął od chłodzenia b skutecznego metoda domową,kilkakrotnie w ciągu 40 minut mierzył temperaturę aby mieć pewność ,że niebezpieczeństwo minęło.Diagnozował czy to nie zapalenie wyrostka,opon mózgowawych,uszu ,opukiwał nerki,nic nie komentował ale ja to wiedziałam ,bo jestem związana z medycyną choć nic nie mowiłam.Diagnoza :grypa ,cierpliwie i wielokrotnie tłumaczył jak działać.Bardzo jesteśmy zadowoleni,mały zdrowieje,wszystko bez antybiotyku.Lekarz bbbb dobry ,polecam Ania Pawlicka z Torunia

Wciąż poszukujesz "Pediatra Toruń"?

Rabiańska 17 lok. 4
Kozacka 32 lok. 9