lekarz Marek Barański

Pediatra

Wczoraj mieliśmy wiztę domową dr Barańskiego gdyż Nasz roczny synek dostał wysypki, stracił apetyt i widać było że coś go boli. Chciałam mu więc jak najszybciej pomoc i uniknąć, wizyty w przychodni wśród innych chorych dzieci. Od początku miałam dwa typy bostonka albo ospa. Doktor przyjechał, obejrzał dziecko, stwierdził że to ani ospa ani bostonka, że generalnie on nie wie co to jest ale da Nam teraz antybiotyk żeby to coś zdusic w zarodku bo w sumie gardło to mu się nie podoba. Zapłaciłam za wizytę i zostałam z dzieckiem bez diagnozy. Antybiotyku nie podałam bo to dla mnie ostateczność i dziś udałam się do mojej kochanej pediatry do przychodni. I co.. KLASYCZNA BOSTONKA. No brak słów! Nie dość że nie rozpoznał choroby to jeszcze zostawił antybiotyk który na wirusa nic by Nam nie pomógł a jeszcze pogorszył sprawę. Nie polecam!

Absolutnie nie polecam!!!!!jedynym plusem jest, ze doktor przyjechal do nas do domu dosc szybko... Nie wypisuje recept, daje swoje leki, zapisuje na zwyklej kartce leki nie podpisujac sie pid tym nie przybijajac zadnej pieczątki...stawia znaki zapytania, nie wie czy dany syrop podac czy nie.. Dosc dziwne przy tak wysokich opiniach mowiacych o fachowcu, doskonalym lekarzu... Chyba zbyt naciągnięte te opinie!! Zupelnie inaczej rozumiem slowo fachowiec, znakomity specjalista! Po lekach przepisanych przez doktora stan dzieci pogorszyl się, aktualnie leza w szpitalu dziecięcym 😑😑😑😑 Doktor byl w niedziele po poludniu od wtorku ...

😑😑😑😑 Doktor byl w niedziele po poludniu od wtorku jestesmy na oddziale w szpitalu. Odradzam, nie polecam!!!!!!!!!!!!!!! 😐😐😐😐😐😐😐😐

Doktor co prawda przyjechał bardzo szybko, zbadał dzieci i stwierdził prawdopodobnie grypę. Jednak po dwóch dniach dzieci były w coraz gorszym stanie i niestety okazało się, że to zapalenie płuc. Doktor przepisuje leki bardzo nieprzemyślanie. Najpierw napisał na kartce kilka leków później stawia znaki zapytania i mówi że sam nie wie czy je podać dziecku. Myślę że więcej po doktora nie zadzwonię i ogólnie odradzam.

Profesjonalne podejście. Dogłębna analiza każdego przypadku, takt i przede wszystkim skuteczność. To moje doświadczenie, które nie wyklucza możliwej odmiennej opinii. Szukamy dobrych, lekarzy, nie ma ludzi 100% skutecznych... w żadnej profesji, ale spójrzcie na opinie powyżej, 96% pozytywów robi wynik.

Na pewno jest to lekarz na którego zawsze mogliśmy liczyć, niezależnie od pory o której zadzwoniliśmy. Zwykle nam pomagał. Niestety jest jeden problem - wystawianie recept. Łatwo się domyślić, że dr Barański nie rejestruje nigdzie swoich wizyt, bo wystawienie recepty graniczy z cudem - trzeba jej niemal zażądać. Jak tylko się da, przepisuje leki bez recepty lub takie, które są już w domu. Tu akurat nie liczyłabym na troskę o portfel pacjenta, a raczej swój:). Poza jedną błędną diagnozą nie mam ogólnie zastrzeżeń, ale kombinowanie z niewystawianiem recept zawiodło moje zaufanie, bo podejrzewam, że nawet kiedy potrzebny jest lek na receptę, dr Barański będzie szukał czegoś innego i nie wiem, czy nie kosztem pacjenta. Dotychczas nie mieliśmy b. poważnych chorób, ale gdyby się taka zdarzyła...? Szkoda.

Pan Doktor, nie znając nas przyjechał w niedzielę wieczorem. Podejscie do dziecka i rodzica bardzo dobre. Godny polecenia.

Lekarz z powołania. Ma podejście do małego pacjenta. Z uwagą przypisuje leki. Godny polecenia. Oby więcej takich lekarzy bylo.

Lekarz z powołania.

Niestety pan doktor nie poznał u dziecka zapalenia oskrzeli. Antybiotyk, który miał ze sobą stosowany był kilkanaście lat temu. Nie przepisuje lekarstw, tylko przynosi je. Nie polecam.

Moje 8 miesięczne dziecko głównie miało gorączkę ok 39 stopni. Wszyscy wokół mówili, że może to być "ząbkowanie". Wezwałam lekarza w niedzielę. Po zbadaniu powiedział, ze to wirus i choroba będzie trwała 4 doby. Po spełnieniu wszystkich zaleceń Pana Doktora dziecko po 4 dobach było zdrowe :)

Lekarz z powołania.Ma odpowiednie podejście do dzieci. Można na niego liczyć o każdej porze dni i nocy. Pierwsza w nocy synek wiek (4 m-ce) gorączka 39,9 C pan doktor odebrał nasz telefon i powiedział co robić a już z samego rana u nas był by zbadać synka.