lekarz Marek Barański

Poswieca czas na wytlumaczenie rodzicowi wszystkich watpliwosci dotyczacych zdrowia dziecka, polecam.

Bardzo skuteczny, stawia trafne diagnozy, właściwie dobiera leki. Doktor przewidział nawet, po ilu dniach nastąpi poprawa zdrowia synka. Dodam, że dziecko miało zapisany przez lekarza w przychodni już drugi antybiotyk. Nie było poprawy a temperatura doszła do 38.9 Dziękuję Panie Doktorze.

Najlepszy Lekarz w Toruniu! Odpuszczam sobie wizyty w przychodni,bo są bez sensu.Od kilkunastu lat odwiedza Pan dr moje dzieci i teraz wnuczkę.Polecam wszystkim!

Fenomenalny fachowiec!Człowiek który nie umie odmówić w potrzebie.Nie naciąga na kosztowne leki-leczy tym co w domu lub sam coś zostawi!Nasza córka 1.5roczna wylądowała w szpitalu z biegunką Nikt tam nie umiał jej pomóc!Lekarze od siedmiu boleści!Dr.Barański zapisał HUMANĘ z mct.i jakby ręką odjął!Gorąco polecam!Nie żałujcie kasy na wizytę bo możecie dzięki temu uniknąć szpitala!!!!!!Spania na krześle i wkłuwania dziecku welfronów w rączkę nóżkę!Oraz kolejnej choroby przywleczonej ze szpitala GRATIS!!!!!!! Wdzięczny tata Robert.

Wspaniały specjalista , kompetentny , bez problemu przycjechał. Zbadał mojego synka bardzo dokładnie ,dla p.Marka antybiotyk to ostateczność.Ma wspaniałe podejście do dzieci, synek miał 3 miesiące podczas badania nie sprawiał problemu przez podejście Pana Marka. Jest bardzo uprzejmy , wszystko dokładnie i prosto wytłumaczy. Serdecznie polecam .

Lekarz przybyl do dziecka najszybciej jak mogł,bardzo kompetentny,serdeczny,grzeczny,zaczął od chłodzenia b skutecznego metoda domową,kilkakrotnie w ciągu 40 minut mierzył temperaturę aby mieć pewność ,że niebezpieczeństwo minęło.Diagnozował czy to nie zapalenie wyrostka,opon mózgowawych,uszu ,opukiwał nerki,nic nie komentował ale ja to wiedziałam ,bo jestem związana z medycyną choć nic nie mowiłam.Diagnoza :grypa ,cierpliwie i wielokrotnie tłumaczył jak działać.Bardzo jesteśmy zadowoleni,mały zdrowieje,wszystko bez antybiotyku.Lekarz bbbb dobry ,polecam Ania Pawlicka z Torunia

Świetny specjalista -profesjonalny, kompetentny, spokojny, zawsze dyspozycyjny,a przede wszystkim ze wspaniałym podejściem do dziecka. Godny zaufania i polecenia.

Własnie jest godzina 22,15 . Pan doktor bez problemu oddzwonil , udzielając porady telefonicznej . Swietny fachowiec.

Polecam zdecydowanie p. Marka. Dokładnie przebadał moją córkę także pytał o leki , które posiadaliśmy w domu , aby niepotrzebnie nie kupować kolejnych . Moim zdaniem lekarz "kompletny". Jeszcze raz serdecznie polecam

Nie odmówił wizyty w niedzielę po południu. Pytał, analizował, tłumaczył. Widać, że chciał jak najlepiej: analizował, co bardziej pomoże niż zaszkodzi (bo dziecko alergiczne), podał kilka domowych sposobów na radzenie sobie z chorobą. Polecam