lekarz Marek Barański

Polecam,jest godny zufania , kompetentny i rzeczowy.Mój syn obdarzył go największym zaufaniem wsród lekarzy.

bardzo polecam, kompetentny i dociekliwy pediatra, korzystam z porad p. Barańskiego już parę lat ( 2 dzieci) i nigdy nie zauważyłam "rutyny", braku zaangażowania... w sytuacjach naprawdę ciężkich - potrafił pojawić się nawet w późnych godzinach wieczornych - dziękuję. Poza tym doktor ma rewelacyjny kontakt z dziećmi - ufają mu i nie obawiają się

Poza tym doktor ma rewelacyjny kontakt z dziećmi - ufają mu i nie obawiają się

Nasz doktor nigdy nie odmówił przyjazdu do chorego dziecka, kompetentny ,dokładny ,leczył kiedyś mamę teraz syna ,jak przyjeżdża "wujek Marek" od razu jesteśmy zdrowsi. Dzieci bardzo lubią doktora.

Lekarz,który nigdy nie odmawia wizyty domowej.Podejście do dziecka jest na wysokim poziomie ,maluchy ufają mu w związku z tym badanie nie jest aż tak stresujące. Poświęca dużo czasu i można do niego w każdej chwili zadzwonić po poradę.

Lekarz bardzo punktualny (co wśród ludzi tej profesji jest rzadkością). Zaskoczył mnie także swoją dokładnością w badaniu i omawianiu objawów choroby.

Pan Doktor kilka razy ratował nas z opresji - zawsze badał dziecko bardzo długo i dokładnie. Efekty - b.dobre. No i zawsze pyta się o leki, które posiadam - żeby nie kupować nowych, gdy nie trzeba.