lekarz Marek Batijewski

Niestety mój wpis został usunięty na stronie google więc jestem zmuszony go wstawić tutaj. W maju zgłosiłem się z zamiarem wykonania liposukcji. Zabieg odbył się w czerwu. Na początku wszystko wyglądało przyzwoicie. Elegancki salon, miła obsługa. Od razu chcę zaznaczyć, że nie biorę pod uwagę takich mankamentów, jak zmiana godziny zabiegu na 2 godziny przed operacją, czy bardzo słaby dojazd do kliniki. Moja pierwsza wątpliwość pojawiła się podczas wypełniania dokumentów. Rozmowę o zabiegu miałem z lekarzem nr 1, w dokumentach jest wpisany lekarz nr 2 a zabieg wykonywał lekarz nr ...

W maju zgłosiłem się z zamiarem wykonania liposukcji. Zabieg odbył się w czerwu. Na początku wszystko wyglądało przyzwoicie. Elegancki salon, miła obsługa. Od razu chcę zaznaczyć, że nie biorę pod uwagę takich mankamentów, jak zmiana godziny zabiegu na 2 godziny przed operacją, czy bardzo słaby dojazd do kliniki. Moja pierwsza wątpliwość pojawiła się podczas wypełniania dokumentów. Rozmowę o zabiegu miałem z lekarzem nr 1, w dokumentach jest wpisany lekarz nr 2 a zabieg wykonywał lekarz nr 3 (w jakim celu zostało to tak zrobione, nie mam pojęcia, ale teraz w zasadzie nie wiem, kto jest odpowiedzialny za zabieg). Moja kolejna wątpliwość to sama operacja. Lekarz mówił, że ta część ciała jest bardzo łatwa do zrobienia. Czy tak było? O tym na koniec, niemniej nie było to zbyt eleganckie, kiedy musiałem przebrać się w ubrania do operacji w sali, gdzie lażała sobie płeć przeciwna. To było bardzo krępująca sytuacja. Po tygodniu od zabiegu pojawiłem się na zdjęciu szwów. Byłem pewien, że spotkam się z lekarzem. Okazało się, że jest tylko pielęgniarka, która rzucała niemiłe komentarze "w jakim celu noszę jeszcze opatrunki?". A w zaleceniach miałem wyraźnie napisane, aby zmieniać opatrunki codziennie aż do zdjęcia szwów. No ale nic...podszedłem do recepcji aby umówić się na wizytę kontrolną, Ico? Okazało się, że takiej wizyty nie ma...mogę sobie na życzenie "kiedyś tam" zadzwonić i się umówić z lekarzem. Informuję w tym miejscu właścicieli tego miejsca, że taki zabieg to jest operacja!!! jak można nie prowadzić wizyty kontrolnej (żeby chociaż ktoś zadzwonił i zapytał czy wszystko w porządku, bo np. jest pandemia i konsultacja jest przez telefon...a tu po prostu nic!!!). Od razu rozpocząłem drenaże limfatyczne kilka razy w tygodniu. W gabinecie, do którego chodziłem, usłyszałem już na początku, że jestem tu za późno, bo blizn już nie "rozmasują", a ja przecież znowu zrobiłem, tak jak było napisane w zaleceniach, czyli drenaże, po tygodniu od zabiegu. I tak sobie chodziłem na te drenaże. Kolejne osoby mi mówiły, że jednak myślały, że jakiś efekt będzie bo na początku miałaby być po prostu opuchlizna. Minęły 2 miesiące a efekt to ZERO!!!. W dokumentach napisano, że oddesano mi ponad litr płynów...chyba wody z organizmu bo efektu nie ma żadnego. Mało tego...ja cały czas nie mam czucia w miejscach gdzie był prowadzony zabieg. Wszystko mnie boli, kiedy podnoszę się, muszę, trzymać się o coś itd. Jeśli zdrętwiałe części ciała nie wrócą do swojego pierwotnego stanu, na pewno wystąpię o odszkodowanie, bo gdyby chociaż jeden z tych lekarzy do mnie zadzwonił i zapytał, jak wygląda sytuacja, mógłbym powiedzieć co jest nie tak i dostałbym informację co robić (tyaa). Ewidentnie firma leci na zysk bo sam zabieg 7 tysięcy plus drenaże i lekarstwa 2 tysiace. Do tego miesiąc wyjęty z życia bo ból był przeogromny. Jak kaleka. Gdy k

Wspanialy, dobry człowiek. Precyzyjny i dokladny profesjonalista. Mistrz w swoim fachu. W czasie zabiegu tworzy wiez z pacjentem. Takich ludzi pamieta sie do konca zycia.

Dr.Batijewski wykonywał mi zabieg vaser lipo brzuch i boczki- mimo,że minęło zaledwie kilka dni jestem BARDZO zadowolona z efektów.Podejście doktora - rewelacyjne, nawet opatrunki na pierwszej wizycie kontrolnej zmieniał osobiście,co dało mi poczucie bezpieczeństwa,że wszystko jest ok.Wspaniały lekarz i sympatyczny człowiek.BARDZO POLECAM!!!

W styczniu miałem wykonany zabieg ginekomastii przez doktora Batijewskiego. Muszę przyznać, że rezultat jest znacznie lepszy, niż oczekiwałem. W przeciwieństwie do tego, co niektórzy tu pisali, osobiście nie miałem problemów z umówieniem się na wizytę kontrolną.

Jestem pacjentką doktora od kilku lat, miałam przeprowadzonych kilka różnych zabiegów, a ostatnio liposukcję kolan - efekt jest doskonały. Polecam

Nie polecał bym dla tego że na efekt oczekiwany można czekać i czekać a raczej się nie doczekasz taki jest finał

Bylam klientka doktora jednak efekt zabiegow doslownie ZEROWY. Pan doktor bardzo mily, uprzejmy Wszystko dokladnie tlumaczyl, jednak nie o rozmowe mi chodzilo... Niestety wyrzucone 800 zl w bloto. Jak dopyywalam dlaczego nie widac efektu to bylam zbywana, ze trzeba poczekac ...i tak sobie czekam i czekam juz rok i nic.

Godny polecenia, bardzo dobry lekarz. Zgłosiłam się do pana doktora z moimi żylakami.Wytłumaczył mi dokładnie na czym polega mój problem i co trzeba zrobić. Odbył się zabieg zamknięcia moich żył który był przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Zostałam poinformowana o etapach gojenia i całym postępowaniu pooperacyjnym.

Zabieg VaserLipo wykonany bardzo sprawnie. Efekty zgodne z zapowiadanymi. Wszystko w najlepszym prządku. Godny polecenia, życzliwy i bardzo sympatyczny lekarz. Jeździ motocyklem!

Lekarz wykonał zabieg Marcolane. Jestem bardzo zadowolona z rezultatu, właśnie taki rezultat chciałam uzyskać. Zdecydowanie polecam.