lekarz Marek Batijewski

Chirurg ogólny

Jestem pacjentką doktora od kilku lat, miałam przeprowadzonych kilka różnych zabiegów, a ostatnio liposukcję kolan - efekt jest doskonały. Polecam

Mam bardzo złe zdanie o tym "lekarzu". Miły, pomocny, uśmiechnięty do momentu, dopóki nie pojawiły się komplikacje po wykonanym zabiegu.Niestety doktor nie interesuje się losem pacjenta po zabiegu - brak wyznaczenia wizyt kontrolnych w moim przypadku zaowocował poważnym powikłaniem. Pomimo moich próśb o kontakt, i wyznaczenie wizyty - pozostawiona zostałam sama sobie. Musiałam szukać innego lekarza, który podjął się terapii powikłania powstałego w Kriocentrum. Moim zdaniem jest to wysoce nieetyczne i kosztowne dla pacjenta postępowanie, tym bardziej, że trudno znaleźć lekarza, który podejmie się leczenia powikłań powstałych w innym ośrodku. Nie polecam nikomu takiej "opieki" tym bardziej, że po każdym zabiegu mogą pojawić się powikłania ...

Lekarz wykonał zabieg Marcolane. Jestem bardzo zadowolona z rezultatu, właśnie taki rezultat chciałam uzyskać. Zdecydowanie polecam.

Korzystałam z usług tej kliniki jak również z zabiegów ,które przeprowadzał P.Batijewski.Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza wszystkim ,którzy chcą poprawić swoją urodę.Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Miałam wykonany zabieg Macrolane w klinice w Otwocku. Pełen profesjonalizm poczynając od dnia umówienia wizyty, poprzez konsultację, zabieg, wizytę kontrolną, aż po kolejny zabieg "uzupełniający". Zdecydowanie mogę polecić i lekarza i klinikę.

Nie polecał bym dla tego że na efekt oczekiwany można czekać i czekać a raczej się nie doczekasz taki jest finał

Jako jedyny zainteresował się mną i poświęcił mi uwagę. Był ze mną w stałym kontakcie, zrobił szczegółowe badania przed zabiegiem a następnie zoperował. Lekarz niesamowicie rzetelny i pomocny. Widać,że "ma powołanie". Bardzo dziękuję i polecam wszystkim:) Monika

Monika

Jestem bardzo zadowolona z uslugi lekarskiej tego lekarza, jest naprawde solidny i polecam go wszystkim ktorzy nie wiedza jakiego wybrac.

Dziękujemy za wyleczenie stopy żony po wypadku i przyjęcie nas w niedziele wieczorem. Panie Marku tak trzymać. Pozdrowienia dla Pana i rodziny. Paweł i Dominika.

Panie Marku tak trzymać. Pozdrowienia dla Pana i rodziny. Paweł i Dominika.

Smart lipo-Wedlug Dr.usuwa ginekomastie.Jestem ponad rok po zabiegu a efet zerowy.Wydane pieniadze,brak efektu.NIE POLECAM.