lekarz Marek Batijewski

W moim wypadku lekarz był bardzo uprzejmy, wszystko wyjasnił, obsługa była super ale..... ale efektów nie było, a przecież efekty są najwazniejsze. Podsumowując... po reklamacji lekarz przyznał, ze metoda smart lipo jest lipna i odzyskałem włoóżne środki finansowe - za to duży plus ale... skor mi tak przyznał to czemu ta metoda jest nadal stosowana ? czyzby została ulepszona ? a może na innych przynosi spodziewane efekty ? a moze..... ?

Zdecydowanie polecam tego lekarza, jeśli chodzi o medycynę estetyczną tak ważnej części ciała jaką jest twarz. Gdybym poszła od razu do tego lekarza, nie cierpiałabym powikłań po poprzednim, który spartaczył zabieg wypełniania bruzd - ścieżek płaczu pod oczami. Dr Batijewski zrobił zabieg wspaniale, jestem bardzo zadowolona z jego profesjonalnego podejścia.Efekt utrzymuje się do dziś, pomimo że minęły 2 lata.

Jestem po zabiegu odsysania tłuszczyku z brzucha, bioder, części pleców. Nie ma co się bać. Sam zabieg nic nie boli. Trwa ok. 1,5h. Odessane mialem ok. 1500ml. Po zabiegu wystepuje delikatne zawroty głowy (jazda samochodem nie wskazana). Efekt super dopiero po miesiącu lub dwóch chodzenia w gorsecie wyszczuplającym. Pozdrawiam sympatyczną załogę kliniki. P.D.

P.D.

Miałam wykonany zabieg Macrolane w klinice w Otwocku. Pełen profesjonalizm poczynając od dnia umówienia wizyty, poprzez konsultację, zabieg, wizytę kontrolną, aż po kolejny zabieg "uzupełniający". Zdecydowanie mogę polecić i lekarza i klinikę.

Smart lipo-Wedlug Dr.usuwa ginekomastie.Jestem ponad rok po zabiegu a efet zerowy.Wydane pieniadze,brak efektu.NIE POLECAM.

smartlipo - wydane pieniądze, brak efektów, powikłania

smartlipo - wydane pieniądze, brak efektów, powikłania

Korzystałam z usług tej kliniki jak również z zabiegów ,które przeprowadzał P.Batijewski.Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza wszystkim ,którzy chcą poprawić swoją urodę.Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Mam bardzo złe zdanie o tym "lekarzu". Miły, pomocny, uśmiechnięty do momentu, dopóki nie pojawiły się komplikacje po wykonanym zabiegu.Niestety doktor nie interesuje się losem pacjenta po zabiegu - brak wyznaczenia wizyt kontrolnych w moim przypadku zaowocował poważnym powikłaniem. Pomimo moich próśb o kontakt, i wyznaczenie wizyty - pozostawiona zostałam sama sobie. Musiałam szukać innego lekarza, który podjął się terapii powikłania powstałego w Kriocentrum. Moim zdaniem jest to wysoce nieetyczne i kosztowne dla pacjenta postępowanie, tym bardziej, że trudno znaleźć lekarza, który podejmie się leczenia powikłań powstałych w innym ośrodku. Nie polecam nikomu takiej "opieki" tym bardziej, że po każdym zabiegu mogą pojawić się powikłania ...

W Lipcu mialam robiona Smart lipo brzucha bokow i ud wewn. Mimo ze efektow jeszcze tak widocznych nie mam , Pan Doktor wytlumaczyl mi proces gojenia i kiedy efekty beda widoczne, Jestem zadowolona z mojej wizyty, zostalam milo przyjeta, mimo ze bardzo sie balam Pan doktor podczas calego zabiegu(5h) ze mna rozmawial i utrzymywal kontakt. Sprawilo to ze czulam sie swobodnie i nie balam sie juz tak. Gdybym miala miec cos jeszcze w zyciu robione - na pewno bedzie to w Kriocentrum! N.

W Lipcu mialam robiona Smart lipo brzucha bokow i ud wewn.
N.

Jako jedyny zainteresował się mną i poświęcił mi uwagę. Był ze mną w stałym kontakcie, zrobił szczegółowe badania przed zabiegiem a następnie zoperował. Lekarz niesamowicie rzetelny i pomocny. Widać,że "ma powołanie". Bardzo dziękuję i polecam wszystkim:) Monika

Monika