lekarz Marek Berendt

Jestem bardzo zadowolona z wizyt w gabinecie dr. Marka Berendta. Moim zdaniem godny polecenia lekarz.

Pan Doktor jest zdecydowanie godny polecenia! Bardzo kompetentny, przemiły, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i w sposób niezwykle przystępny opisuje przebieg badania. Zdecydowanie polecam każdemu!

Lekarz ginekolog położnik Marek Berendt jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że nie znam lekarza tak dobrze zajmującego się pacjentem pod wzg. leczenia a zarazem indywidualnego podejścia. Pragnę zaznaczyć, że moje leczenie było w 100% refundowane przez NFZ.

doktor Berendt jest lekarzem z powołania jest godny polecenia a co najważniejsze jest profesjonalistą w swoim fachu.