lekarz Marek Bielewicz

Ginekolog położnik, Cytolog

Wspaniały lekarz. Godny polecenia. W każdym trudnym przypadku jest w stanie pomóc pacjentowi. Na każdej wizycie problem jest zawsze wyjaśniany, uspakaja pacjenta poświęca mu bardzo dużo czasu. Można do niego dzwonić 24 godziny na dobę. I co najważniejsze nie obawia się podjęcia leczenia trudnych przypadków.

Już wiecej tam nie pójdę !!! Doświadczyłam lekceważenia i chamstwa!

Już wiecej tam nie pójdę !!! Doświadczyłam lekceważenia i chamstwa!

Zasypianie nad badaniem USG skończyło się dla mnie fatalnie. Nie polecam nikomu.

Lekarz kontrowersyjny, głównie na legendarne wielogodzinne oczekiwanie i nocne wizyty. To, niestety, prawda, ale prawda jest też taka, że dzieje się tak dlatego, iż jest bardzo dobrym lekarzem, przez co ma niezwykle dużo pacjentek. I wszystkie one wiedzą, że za drzwiami gabinetu czas płynie inaczej. Doktor dla każdej ma czas, dokładnie tyle, ile kobieta tego potrzebuje. Nie śpieszy się i nie niecierpliwi. Bada dokładnie, szczegółowo przeprowadza wywiad, ma świetny aparat USG i sam wykonuje badanie bakteriologiczne. Zleca sporo dodatkowych badań, jeśli jest taka potrzeba. Jest nie tylko świetnym ginekologiem, ale też psychoterapeutą. Nie lekceważy telefonów od swoich pacjentek. Spokojny, wyważony, cierpliwy, dokładny. Oczekiwanie na wizyty doprowadza mnie do szału, ale same konsultacje to balsam na rozedrganą duszę.

Fantastyczny lekarz, uczciwy o wielkim sercu, zawsze skrupulatny i dokładny, znakomity diagnosta i nie tylko... zawsze ma duzo czasu dla swoich pacjentek, nawet kosztem zycia prywatnego. Kompetentny i dysponujacy bardzo dobrym sprzetem diagnostycznym. Jestem jego pacjentką od wielu lat i nie zmieniłabym na żadnego innego. Polecam wszystkim kobietom poszukujacym fachowej i rzetelnej diagnostyki.

Kompetentny i dysponujacy bardzo dobrym sprzetem diagnostycznym.

Bardzo dobry lekarz. specjalista w swojej dziedzinie! i nie tylko w swojej dziedzinie .. poza ginekologiom to wspaniały psycholog, który potrafi doskonale zaradzic problemom, ktore nie zawsze maja swą przyczynę medyczną .. człowiek o wspaniałym sercu i wielkiej cierpliwości .. wizyta jest przeprowadzona w taki sposób ,że kobieta czuje się wyjątkowa i ma wrażenie że ten człowiek wkłada w to całe swoje serce.. to nie tylko świetny lekarz, ale i osoba o wspaniałym charakterze! mnie pomógł nie tylko w sprawach medycznych ale i natury psychologicznej. serdecznie polecam!

Ginekolog dobry, ale drogi i wymagający niesamowitej cierpliwości w poczekalni. Nie raz zdarzało się że godzina wejścia do gabinetu była przesunięta względem godziny umówionej nawet o 6 godzin !!!

Jedyna Wada - to bardzo dlugie terminy oczekiwania i pozne godziny przyjmowania

Jedyna Wada - to bardzo dlugie terminy oczekiwania i pozne godziny przyjmowania