dr Marek Biesiadziński

Lekarz rodzinny

Bardzo dobry lekarz. Sumienny wszystko dobrze wytłumaczy, jednym słowem polecam pana doktora Marka Biesiadzińskiego.

Całkowicie godny polecenia, kompetentny, uprzejmy zawsze dokładnie tłumaczy leczenie choroby, cierpliwie odpowiada na pytania.

Witam Pan dr jest moim lekarzem rodzinnym. Nie zawiodłam się nigdy na nim i oby tak dalej. Podejście do pacjenta fachowe, spokojne, cierpliwe. Pozdrawiam

Polecam 1)Konkretny 2)Kompetentny 3)Interesuje się pacjentem. Kompleksowo do niego podchodzi 4)Nie żałuję skierowań ani recept w uzasadnionych przypadkach 5)Kulturalny

Polecam
1)Konkretny
2)Kompetentny
3)Interesuje się pacjentem. Kompleksowo do niego podchodzi
4)Nie żałuję skierowań ani recept w uzasadnionych przypadkach
5)Kulturalny

Uważam za niedopuszczalne podejście tego lekarza do pacjentów. Poprosiłem o skierowanie na badania to szanowny pan! doktor z uśmiechem na twarzy, że obowiązkiem moim jest dbanie o zdrowie we własnym zakresie. W ramach tego co potrzebowałem dostałem z wielkim wyrzutem skierowanie na morfologie i mocz - nie przyjąłem. Nie polecam tego lekarza nikomu - chyba, że chce się oglądać młodego gwiazdora z irytującym uśmieszkiem na twarzy.

Nie polecam. Nie chcial mi wydac skierowan na badania ogolne (tylko we wlasnym zakresie) bo to nie trzeba jak nic nie dolega itp. Ja moze w innym swiecie zyje, dotychczas robilem takie badania do pracy za wlasne. Moja mi mowi :-40stka sie zbliza placisz ubezpieczenie to idz niech Ci da skierowania na badania! Po wyjsciu z niczym, dzwonie do mojej. Ona - no tak trzeba sie wyklucac, marudzic ze cie boli ze cholesterol miales wyzszy bo oni nie daja bo zydza z pieniedzy NFZ. To ja mam sie plaszczec, blagac i klamac przed jakims lekarzyna. Tak ma wygladac sluzba zdrowia?Kurde myslalem ze jest tak ze idziesz: -dzien dobry prosze na skierowanie na badania ogolne bo 40stka juz niedlugo
-prosze
-dziekuje, dowidzenia
Nic to, mam ubezpieczenie(karte ekuz)mam lekarza w Londynie.Tam zrobie wszytkie badania i NFZ zaplaci 10 razy wiecej. Jak to mowia chytry 2razy traci
Pozdrawiam

ZDECYDOWANIE POLECAM, SAM KORZYSTAM, DO TEJ PORY SIĘ NIE ZAWIODŁEM I MAM NADZIEJĘ, ŻE TAK BĘDZIE DALEJ.

Potwierdzam pozytywne opinie. Kompetentny, uczciwy i szczery! lekarz.

Potwierdzam pozytywne opinie. Kompetentny, uczciwy i szczery! lekarz.

Mam za sobą niestety kilka zmian lekarzy POZ i muszę przyznać, że Doktor bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Pierwszy raz ktoś podszedł do mnie kompleksowo, nie "modląc się" w trakcie wizyty do zegara na ścianie. Doktor umie słuchać, co jest kluczowe u dobrych internistów, jest spokojny, odpowiada na wszystkie pytania, w razie potrzeby daje skierowania. Poza tym bardzo kontaktowy i widać, że jest na bieżąco z wiedzą medyczną, farmaceutyczną a nawet parafarmaceutyczną ;). Jest to jeden z nielicznych lekarzy, który nie traktuje wchodzącego do gabinetu pacjenta jak kolejnej zmory czy natręta. ...

Doktorze, proszę się nie zmieniać!!!

To mój lekarz rodzinny - kompetentny, zawsze dokładnie słucha i wyczerpująco odpowiada na pytania, cierpliwy.