dr n. med. Marek Bladowski

3,7
3,4
3,6
3,6

Jest to świetny lekarz, nie rozumiem niektórych opinii. Jak wyleczyl mi zęby dawno temu tak dalej sie trzymają w świetnym stanie, żaden nie boli od wielu lat i nic się z nimi nie dzieje, wystarczy o nie dbać. Inny dentysta zrobil na odwal, wziąl mniej co prawda ale dr Bladowski musial wszystkie zęby poprawić. I zrobił to tak świetnie, że w ogóle mi się nie psują ani nie bolą, a bylem u niego ostatnio... nie wiem, rok temu moze na naprawie jednego zęba. polecam

polecam

Leczę zęby u doktora już jakiś czas i jestem mega zadowolony!!! Polecam każdemu profesjonalista w każdym calu.

Najlepszy dentysta o którym słyszałam i którego znam. Leczyłam sobie zęby 8 lat temu i wszystkie wypełnienia dobrze się trzymają. Jak chodzę na kontrolę do innych gabinetów to wszyscy dentyści mówią że mam bardzo dobrze zęby wyleczone - wręcz podziwiają robotę :) Potem cała moja rodzina leczyła się u pana doktora, a teraz mam zamiar przyprowadzić na leczenie swoich znajomych z zagranicy. Dr wyleczył mi zęba o którym przez 11 lat inni dentyści mówili, że nie jest to ząb do wyleczenia. Fakt, że trzeba długo czekać na wizytę - ale to tylko dowód jak dobry to fachowiec w swojej dziedzinie. Myślę że negatywne opinie na temat dr to albo konkurencja, albo pacjenci którym nie chciało się czekać na wizytę.

Leczyłam zęby u doktora Bladowskiego przez wiele lat i leczę dalej, ale te same i w innym gabinecie . "Wypełnione " kanały okazały się wypełnione, ale tylko delikatnie, ząb po zębie do poprawki. Przy pierwszym myślałam, że każdemu się może zdarzyć, ale gdy zaczynał boleć kolejny ząb i okazywało się , że doktor znów zapomniał o kanale to przejrzałam na oczy. Zgadzam się z tymi , którzy mówią, że dr Marek potrafi tylko grać świetną atmosferę,świetnego fachowca i oszukiwać, że ból można wyeliminować, bo ząb leczony kanałowo z niewypełnionym kanałem jednak boli po jakimś czasie i po kieszeni też boli. Ludzie powinni zacząć podawać go do sądu, tym bardziej , że niektórzy przyjeżdżają tam z bardzo daleka. Każdy by się nabrał, spoko atmosfera, dwie asystentki, certyfikaty na ścianach, ale to tylko certyfikaty...Bardzo nie polecam

A ja zapisałem się do Doktora pół roku temu, po ciężkich przeżyciach z poprzednim dentystą. Moje zęby były w opłakanym stanie. Teraz mogę powiedzieć, że dzięki Dr. Bladowskiemu mam nareszcie zdrowe zęby. Moim zdaniem to fenomenalny lekarz i będę go polecał wszystkim znajomym.

Pana Doktora poleciła mi znajoma, mogę tylko powiedzieć, że jest to człowiek który profesjonalnie podchodzi do sprawy, bardzo miły. Gabinet świetnie wyposażony...Dziwią mnie niektóre komentarze na tej stronie dlatego przed wizytą troche poszukałem w internecie. Z tego co udało mi się znaleźć dr. Bladowski ma długoletnie doświadczenie w stomatologii, jest znanym w europie wykładowcą i ukończył sporo kursów za granicą. Ja osobiście polecam w 100%

Odwiedzalam wiele prywatnych gabinetow zanim trafilam do doktora Bladowskiego i od kazdego slyszalam ze moje zeby sa kruche i nie nadaja sie do leczenia. To byl szok dla 20-latki, az znajomy polecil mi doktora Bladowskiego.Doktor Bladowski nie dosc ,ze wszystkie wyleczyl to i zadnego mi nie usunal, jestem mu bardzo wdzieczna i pomimo ze jest bardzo zapracowany wciac do niego wracam jak cos nowego sie pojawia i to juz od 10 lat. Na przeglady co pol roku chodze do innych dentystow,(bo po co mu zawracac glowe tylko przegladem) i oni podziwiaja prace pana doktora nawet za granica.

Czytając niektóre komentarze odnoszę wrażenie,że ocena dotyczy zupełnie innej osoby.Doktor Bladowski jest wysokiej klasy specjalistą.Podejmuje się leczenia zębów uznawanych przez wiekszość dentystów za nieuleczalne.Profesjonalnie wyposażony gabinet ułatwia pracę lekarza i podnosi komfort pacjenta. Leczę się u pana doktora Bladowskiego od wielu lat i niezmiennie jestem zachwycona jakością usług.Jest to absolutnie najlepszy lekarz stomatolog w naszym rejonie. Szczerze polecam!

profesjonalista nr.1 ***** gwiazdkowy ....w specjalizacji swego fachu LEKARZ - właśnie drepczę do lekarza ....i jestem zadowolona i spełniona pod każdym względem i rodzaju....każdy musi sobie dpoasowac do swego gustu....to tak jak sie wybiera męża lub żonę ,bądż kochanka.....

Mily zespol, doktor jak i jego pomocne dziewczyny bardzo mili, podejscie do stomatologii najlepsze na warmii, zna sie na zeczy, poswieca czas pacjetowi choc zawsze wszystkie zabiegi wykonuje szybko lecz z precyzja niespotykana u innych detystow, POLECAM!!!

POLECAM!!!