Indywidualne podejście do pacjenta, gabinet w pełni wyposażony i komfortowy, Pan doktor rzetelny, zawsze skoncentrowany na problemie i bardzo ludzki, żadnej ściemy i wyciągania pieniędzy a wybierając komfort należy liczyć się z wydaniem grosza. WARTO!

Na badaniu usg - Pan Doktor nie wykasował parametrów z poprzedniego Usg. Moja lekarka jak zobaczyła wyniki od razu skierowała mnie na kontrole do szpitala - bo gdyby wyniki podane przez Paa Doktora były prawdą. To oznaczałyby, że mojemu dziecku przestał się rozwijać móżdżek 8 tygodni wcześniej... W usg z 30 tygodnia nie usunął wyników mierzonych w 22 tc. Zafundował mi ponad 2 tygodnie stresu i płaczu... Nie odbierał telefonu - wystarczyło tylko sprawdzić i wyjaśnić, że to zwykłe nieporozumienie. Nie polecam.

Tylko doktor Blitek potrafił wywnioskować po moim opisie sytuacji co może mi dolegać, skierował mnie na fachowe badania, które potwierdziły jego przypuszczenia, wiem, dlaczego poroniłam,żałuję,że nie mogłam być prowadzona przez doktora Blitka,na pewno wtedy nic by się nie stało.Nie zamieniłabym w życiu na innego lekarza.

DOKTO Rmarek BLITEK URATOWAŁ MI ŻYCIE.CHDZIŁAM PO WIELU LEKARZACH BO KRWAWIŁAM MIĘDZY MIESIĄCZKAMI,NIESTETY ODSYŁALI MNIE Z KWITKIEM BO TO ZAPALENIE ITD.CZUŁAM SIĘ GORZEJ ZNALAZŁAM DR.BLITKA PO PIERWSZEJ WIZYCIE PO BADANI WZIERNIKOWYM WYKRYŁ ZMIANY NOWOTWOROWE.ODRAZU ZADZWONIŁ DO POZNANIA I TAM MNIE POKIEROWAŁ.I TYM MI URATOWAŁ ŻYCIE,CHOĆ DALEJ WALCZĘ Z RAKIEM ALE NARAZIE ŻYJĘ .DZIĘKUJĘ MU ZA TO

Dr Blitek prowadził całą moją ciążę oraz odbierał poród. Ufam mu w 100% jako lekarzowi i człowiekowi. Co tu dużo pisać? Poprostu- specjalista.

Polecam wszystkim. Prowadził cała moja ciąże i ani razu sie nie zawiodłam konkretny i rzeczowy.

Prowadził cała moją ciąże, oraz poród *cesarskie cięcie)= cudowna atmosfera,naprawde rodziłam godnie a moją córeczką położne zajeły sie bardzo dobrze.

Do doktora Blitka chodzę od 5 lat. Nigdy się nie zawiodłam!

Do doktora Blitka chodzę od 5 lat. Nigdy się nie zawiodłam!