lekarz Marek Borowicz

Pan doktor godny polecenia. Kompetentny i rzetelny a przy tym uśmiechnięty, miły, z chęcią odpowiada na pytania. Poświęca wystarczająco dużo czasu, nie pospiesza, zawsze wysłucha i rozwieje wszystkie wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona szczególnie z prowadzenia ciąży. Serdecznie polecam!

Polecam wizytę u pana Doktora. Bardzo miły, uprzejmy lekarz, o wszystkim infomuje, odpowiada na pytania. Wizyta odbywa się bez zbędnego skrepowania.

Serdecznie polecam, pan doktor o wysokiej kulturze, miły i rzetelny. Zostałam operowana i objęta opieką przez człowieka który rozumiał mnie i moje rozterki. Byłam mile zaskoczona sposobem podejścia do pacjenta.

Bardzo fajny lekarz,usmiechniety,mily znajacy sie na rzeczy. Wszystko tlumaczy ,odpowiada na kazde pytanie. Badanie bezbolesne. Moge polcic w 100 %

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Zawsze uśmiechnięty aż chce się do niego wracać. Wszystko tłumaczy i odpowiada na kazde pytania. Prowadzi moją ciążę i nawet gdy lzalam na oddziale przychodził w odwiedziny. Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam :)

Rzeczowy, uprzejmy, opiekuńczy i z poczuciem humoru. Prowadzil moją ciąże, wszystko tlumaczyl, uspokajal i co najważniejsze zajmowal się, interesowal się nami. Szczerze polecam!

Wciąż poszukujesz " Zamość"?

Specjalistyczny Gabinet Laryngologiczny
ul. Poprzeczna 17/72