Marek Bożek

To Icek Gets, Żyd z groteskową twarzą, dla którego liczy sie tylko kasa, kasa kasa. Psychopatyczny manipulant pacjentami. Unikać, unikać unikać. Jest wielu innych solidnych ortopedów.

Psychopatyczny manipulant pacjentami.
Unikać, unikać unikać.
Jest wielu innych solidnych ortopedów.

sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

PANIE DOKTORZE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ . MOJE KOLANO POWOLI WRACA DO NORMALNOŚCI . CZUJĘ ZNACZNĄ POPRAWĘ PO ARTROSKOPII, JUŻ W LISTOPADZIE 2 LATA A JA ZACZYNAM BIEGAĆ , JEŹDZIĆ NA ROWERZE, CHODZĘ PO GÓRACH . DO TEGO WAGA W DÓŁ. JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJE I POLECAM PANA DOKTORA. WDZIĘCZNA PACJENTKA KASIA

PANIE DOKTORZE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ .
WDZIĘCZNA PACJENTKA KASIA

To jest lekarz ale chyba z przypadku..po operacji stawu skokowego czeka mnie jeszcze jedna operacja bo zle byla przeprowadzona...obietnice obietnice obietnice a milutki to umie byc strasznie...o moim cierpieniu juz nie wspominam

Lekarz godny zaufania, polecam, spotkałem się podczas artroskopii z czytelnym określeniem mojej choroby oraz precyzyjnym wytłumaczeniem czynności zabiegowych.

jestem bardzo zawiedziony,,miałem wypadek i skutek to skręcenie stawu kolanowego z krwią,opatrzyli mnie w szpitalu i na następny dzień udałem się do dr Bożka na konsultacje,zwijałem się z bulu a pan doktor powiedział że mnie nie przyjmie i musze się umówić na inny termin,dodam że chciałem prywatnie a powinien po wypadku na NFZ,była godz 11ta rano nikogo już nie było w kolejce a pisze że dr przyjmuje do 12tej

Bardzo dobry i godny polecenia ortopeda! Fachowiec w swojej dziedzinie. Konkretny i konsekwentny, a przy tym bardzo miły i otwarty w stosunku do pacjenta. Jestem po rekonstrukcji więzadła, przeprowadzonej przez doktora Bożka w Brudzowicach - zabieg i dalsze prowadzenie szybko pozwoliły mi powrócić do pełnej sprawności. Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny! Pozdrawiam.

Bardzo dobry i godny polecenia ortopeda! Fachowiec w swojej dziedzinie.
Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny! Pozdrawiam.

Witam. Leczę się od niedawna u dr Bożka,ale złego słowa o nim nie powiem.Przede wszystkim na wejściu zaskoczył mnie swoją uprzejmością,co w przypadku tylu lekarzy jakich odwiedziłam było wyjątkiem.Jest cierpliwy,tłumaczy chorobę jak 'laikowi' a nie osobie z otoczenia służby zdrowia,co sprawiło że nie czułam się głupio,bo wiedziałam co lekarz do mnie mówi.Ewidentnie zależy mu na pacjencie,nie czeka na karty (sam schodzi do recepcji po karty pacjentów)-jest lekarzem z powołania i takich nam potrzeba.Polecam!!!

W moim przypadku ten ortopeda też się nie sprawdził. Przyszedłem do niego z niestabilnością kolana w celu wykonania rekonstrukcji więzadeł krzyżowych przednich. Przeczytał opis rezonansu bez oglądania płytki CD i zalecił obkurczenie więzadeł. Po zabiegu artroskopii nic nie było lepiej. Specjaliści w Żorach zrobili właściwą operację. Teraz jestem już na końcowym etapie leczenia i mimo że jeszcze nie uprawiam sportu to już widzę różnicę w stabilności kolana. Dodam że lekarz jest bardzo miły i uprzejmy ale z perspektywy czasu widzę że to tylko tani chwyt marketingowy.

Dr Bożek operował moje kolano dwa razy: pierwszy raz w św. Barbarze w sosnowcu, drugi raz w Primusie w Brudzowicach w odstępie 3 lat bez żadnej poprawy. Postawił częściowo dobrą diagnozę ale nie znalazł przyczyny chondromalacji i źle określił stopień choroby w kolanie. Okazała się nim jałowa martwica chrzęstno-kostna. Dr jest owszem bardzo miły ale nie o to chodzi. Przez jego dwie bezsensowne artroskopie raczej diagnostyczne niż operacujne i leczenie zastrzykami go on oraz lekami przeciwbólowymi straciłam 7 lat na kuśtykaniu. Dr nie ogląda zdjęć z MRI, czyta tylko opis!!! O beznadziejnej rehabilitacji w Brudzowicach nie wspomnę, zero sprzętu, zero wiedzy. Dopiero ortopeda ze Sport Klinika w Żorach i profesjonalne podejście-diagnoza, przeszczep, rehabilitacja poprawiło stan mojej nogi. Jeśli chodzi o urazy kolan- odradzam.