lek. med. Marek Braszkiewicz

Internista, Endokrynolog, Diabetolog

Pierwszy raz trafiłam na tak kompetentnego endokrynologa. Profesjonalny, konkretny. Dopytywał się o całą historię moich problemów i leczenia tarczycy i z nią powiązanych. Zainteresowany całą historią pooperacyjną. Prowadzi mnie od X lat i nie mam się do czego przyczepić. Może tylko do tego, że ciężko dostać się do niego na wizytę co o czymś świadczy. Polecam!

Odradzam! Nie wiem kto pisze temu lekarzowi pozytywne opinie?! Po swojej wizycie nie wierzę w żaden pozytywny opis! Niezainteresowany objawami, nie przeprowadził żadnego wywiadu, diagnozy innych lekarzy i przepisywane przez lata badania i leki wg. doktora sa niepotrzebne i generalnie od razu odsyłał do innych lekarzy, bo on nic nie musi. Nięchętny, nieczuły i po prostu niemiły - to moje wrażenia po wizycie. Wierzę natomiast, o czym pisały w innych miejscach pacjentki, że doprowadził je do płaczu. Ze mnie generalnie zrobił wariatkę, bo nie chciałam się dać zbyć. Miałam potem wizytę z innym lekarzem i jak się okazało "zna" Pana doktora i jego "podejście" do pacjentów i nie byłam pierwszą, która tak została potraktowana. Pierwszy raz ktoś tak mnie zmobilizował do napisania opinii.

Generalnie odradzam. Lekarz nienawidzi ludzi z nadwagą dotyczy też i ciężarnych z nadwagą. Jest endokrynologiem, diabetologiem a nadwagowcy to wg niego ludzie gorszego sortu. Każdy sam podejmuje decyzje, ja odradzam.

Jest to jedyny lekarz, który zachował się jak profesjonalista, jak człowiek i ma odpowiednie podejście do pacjenta. Nie ignoruje żadnych objawów choroby, tylko stara się zrozumieć co się dzieje z chorym i przeprowadzić odpowiednie badania potwierdzające swoje przypuszczenia. W przeciwieństwie do innych lekarzy, mój przypadek potraktował indywidualnie, nie szykanował mojego wyglądu "tuszy", nie komentował obraźliwie nocnego podjadania, nie poszedł na łatwiznę "potwierdzając" opinie innych lekarzy, iż jest to cukrzyca, tylko "jak prawdziwy diagnosta" odkrył konkretne przyczyny mojego stanu i zaczął je odpowiednio leczyć. Od tego momentu jestem inną osobą, schudłam ...

W przeciwieństwie do innych lekarzy, mój przypadek potraktował indywidualnie, nie szykanował mojego wyglądu "tuszy", nie komentował obraźliwie nocnego podjadania, nie poszedł na łatwiznę "potwierdzając" opinie innych lekarzy, iż jest to cukrzyca, tylko "jak prawdziwy diagnosta" odkrył konkretne przyczyny mojego stanu i zaczął je odpowiednio leczyć. Od tego momentu jestem inną osobą, schudłam 17 kilo i czuję się fantastycznie.
Polecam każdemu, kto ma problem, z którym inni lekarze nie potrafią sobie poradzić i znaleźć przyczyny ich złego stanu zdrowia.
Joanna W. z Otwocka

Świetnu kompetentny lekarz, poza niedoczynnością tarczycy zajął się jeszcze dodatkowo moją cukrzycą, o której nie miałam pojęcia.

Nie znam się na medycynie, ale choruję już sporo lat i pierwszy raz ktoś tak się mną zajął: kompleksowo, spokojnie i z uwagą skierowaną na mnie, a nie poza mną. Czy jest kompetentny - sądzę, że tak, ale nie jestem lekarzem i nie chcę oceniać fachowca jako laik. Polecam.

Pan dr Marek Braszkiewicz postawił mnie na nogi!!! Czuję się tak, jak po studiach, mam siły, nie zawalam pracy, terminów, nie zasypiam, nie czuję się zmęczony, ani niezdrowo pobudzony. Moje życie rodzinne nabrało blasku... Dziękuję Panie Doktorze.

Bardzo kompetentny lekarz. Doskonały fachowiec i wspaniały człowiek. Poświęca pacjentowi dużo uwagi i troski. Sympatyczny i serdeczny w kontaktach z pacjentem. Polecam. Jadwiga z Piaseczna.

Niewątpliwie kompetentny lekarz. Życzliwy, budzący zaufanie. Zawsze poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu, zarówno podczas wizyt w przychodniach prywatnych jak i publicznych. Zdecydowanie godny polecenia.

Leczę się u pana Marka w Enel-medzie. POLECAM!!!

Leczę się u pana Marka w Enel-medzie. POLECAM!!!