Szczerze życzę wszystkim lekarzom takiego podejścia do pacjenta, jakie ma dr Brzeziński! Jest to człowiek bezwzględnie godny polecenia!!! Jeśli ktoś ma wątpliwości, niech umówi się(chociaż) na jedną wizytę, a przekona się, że mam rację (nie tylko ja, tyle kobiet nie może się mylić) i również będzie polecał.. :) Jeszcze raz POLECAM!

Jeszcze raz POLECAM!

Lekarz godny polecenia konkretny wizyty nie krepuja odpowiada na wszystkie pytania wykonuje kopleksowe badania

Bardzo fajny młody lekarz, nie czuje skrepowania, o wszystko można zapytać - ciepły i z humorem. nie mam zastrzeżeń. koszt wizyty tez dobry bo 80,00zł (gabinet w kutnie) razem z usg. prowadzi moja ciąże i jestem bardzo zadowolona

Polecam gorąco Pana Doktora ,jestem bardzo zadowolona z wizyty, lekarz wyczerpująco udziela odpowiedzi na wszelkie pytania , dobiera odpowiednie leczenie i jest przy tym miły i sympatyczny,poprzednio chodziłam do dr Lipca , zdecydowałam się na wizytę u dr Brzezińskiego na podstawie dobrych opinij innych kobiet i nie zawiodłam się jeszcze raz polecam.

Polecam, wcześniej chodziłam do dr Lipca i bałam się zmiany, ale pan doktor jest naprawdę kompetentny i zna się na wszystkim. Wszystko dokładnie wyjaśnia, robi dokładne badania i podobnie, jak u dr Lipca nie czuje się skrępowania. Polecam

Bardzo dobry lekarz i,kompleksowo podchodzi do sprawy.jestem bardzo zadowolona z jego leczenia.Zna się na rzeczy i mówi do rzeczy.uprzejmości i poczucia humoru też mu nie brakuje.naprawdę godny polecenia. (przyjmuje także w Kutnie Ul.M SkŁodowskiej 46 w gab. dr. Lipca)

(przyjmuje także w Kutnie Ul.M SkŁodowskiej 46 w gab. dr. Lipca)

Dzisiaj byłam u dr. Brzezińskiego. Bardzo miły młody lekarz. Wyjaśnia wszystko bardzo dobrze. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Sierpc"?

Mirosław Opuchlik

Czwartaków 10

Marcin Bąk

Piastowska 42
09-200 Sierpc
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gozdowie - Ośrodek Zdrowia w Gozdowie- Filia Nr 1 w Lelicach
ulica K. Gozdawy 13

Tadeusz Żurawik

Jana Pawła II 10/58
ulica Wojska Polskiego 8/24
09-500 Gostynin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Terapia"
Łączniczek 2
09-409 Płock