lekarz Marek Brzeziński

Szczerze życzę wszystkim lekarzom takiego podejścia do pacjenta, jakie ma dr Brzeziński! Jest to człowiek bezwzględnie godny polecenia!!! Jeśli ktoś ma wątpliwości, niech umówi się(chociaż) na jedną wizytę, a przekona się, że mam rację (nie tylko ja, tyle kobiet nie może się mylić) i również będzie polecał.. :) Jeszcze raz POLECAM!

Jeszcze raz POLECAM!

Lekarz godny polecenia konkretny wizyty nie krepuja odpowiada na wszystkie pytania wykonuje kopleksowe badania

Bardzo fajny młody lekarz, nie czuje skrepowania, o wszystko można zapytać - ciepły i z humorem. nie mam zastrzeżeń. koszt wizyty tez dobry bo 80,00zł (gabinet w kutnie) razem z usg. prowadzi moja ciąże i jestem bardzo zadowolona

Polecam gorąco Pana Doktora ,jestem bardzo zadowolona z wizyty, lekarz wyczerpująco udziela odpowiedzi na wszelkie pytania , dobiera odpowiednie leczenie i jest przy tym miły i sympatyczny,poprzednio chodziłam do dr Lipca , zdecydowałam się na wizytę u dr Brzezińskiego na podstawie dobrych opinij innych kobiet i nie zawiodłam się jeszcze raz polecam.

Polecam, wcześniej chodziłam do dr Lipca i bałam się zmiany, ale pan doktor jest naprawdę kompetentny i zna się na wszystkim. Wszystko dokładnie wyjaśnia, robi dokładne badania i podobnie, jak u dr Lipca nie czuje się skrępowania. Polecam

Dzisiaj byłam u dr. Brzezińskiego. Bardzo miły młody lekarz. Wyjaśnia wszystko bardzo dobrze. Polecam.

Bardzo dobry lekarz i,kompleksowo podchodzi do sprawy.jestem bardzo zadowolona z jego leczenia.Zna się na rzeczy i mówi do rzeczy.uprzejmości i poczucia humoru też mu nie brakuje.naprawdę godny polecenia. (przyjmuje także w Kutnie Ul.M SkŁodowskiej 46 w gab. dr. Lipca)

(przyjmuje także w Kutnie Ul.M SkŁodowskiej 46 w gab. dr. Lipca)