Marek Brzuchalski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Profesjonalnie podchodzi do kobiet miły uprzejmy spokojnie wszystko tłumaczy mój pierwszy ginekolog teraz prowadzi mi ciąże i jestem bardzo zadowolona

To kompetentny, uprzejmy i pomocny człowiek. Wszystko zgodnie z najwyższą punktacją. Cieszę się, że trafiłam właśnie na tego lekarza, z czystym sumieniem polecam i wystawiam ocenę 5+

To kompetentny, uprzejmy i pomocny człowiek.

Wspaniały, pełen profesjonalizmu lekarz który zna się dokładnie na swojej pracy. Niezwykle uprzejmy i bardzo dokładny. Nigdy nie daje odczuć pacjentkom że zbyt dużo czasu im poświęca. Wszystko dokładnie tłumaczy zarówno chorobę jak i leczenie. Wspaniały lekarz i człowiek. Nie znam żadnego innego lekarza który z takim zaangażowaniem podchodzi do swoich pacjentek. Polecam doktora Brzuchalskiego w 100%

Pan doktor jest bardzo profesionalny w tym co robi ,jest miły wszystko wytłumaczy jestem bardzo zadowolona pacjentka

To wspanialy i super lekarz bardzo mily kompetentny kochaja sie w nim wszystkie kobiety i te mlode i te starsze.Polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Świnoujście"?

Jacek Wojciechowski

CEZARDENT