lek. dent. Marek Budrewicz

Bardzo Polecam Pana doktora. Profesjonalna obsługa . Mimo później godziny i mojego 40 minutowego spóźnienia Pan Dr poczekał na mnie. I co najważniejsze profesjonalnie zaopatrzył mojego pękniętego zęba .. Bardzo Dziękuję .

Leczę się od wielu lat i zawsze doświadczałam rzetelnej, profesjonalnej obsługi ze strony Pana Doktora. Lekarz godny polecenia i najwyższych rekomendacji.

Dr marek Budrewicz jest moim stomatologiem od wielu lat. To mistrz, pasjonat, lekarz idealny. Dokładny, cierpliwy, delikatny, niezwykle uprzejmy. Ratuje każdy ząb, nigdy się nie poddaje. Czy ma wady? Tak - jedną - jest zbyt dobrym lekarzem , ma tłum pacjentów i długo trzeba oczekiwać na wizytę. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze.

Najlepszy ,najsolidniejszy i najuczciwszy lekarz jakiego znam. Świetny ,profesjonalny i zawsze uśmiechnięty. Leczę się u Pana Doktora od lat i nie zamienię go na nikogo innego.

Od 16 lat jestem pacjentem P.Marka,każda wizyta to spektakl,nie znam drugiego takiego,który potrafi ocenić na ile mnie boli,jest perfekcyjny w tym co robi,czasami mam wrażenie że nie robi tego dla pieniędzy ,tylko z pasji i radości że mógł komuś przywrócić uśmiech na twarzy.Proszę się nie zrażać że czasami umówiona wizyta na 12 rozpoczyna się o 13,doktor nie wypuśći poprzedniego pacjenta z fotela dopóki nie uzna że zrobił wszystko na daną chwilę,a warto czekać.Jedyny uczciwy stomatolog jakiego znam.

Bardzo gorąco polecam doktora Budrewicza. Leczę sie u niego od kilku lat. Kompetentny cierpliwy szczególarz :) Wszystkie plomby trzymają się tak jak trzeba. Mógłbym sobie tylko życzyć, żeby wszyscy lekarzy byli tacy. Daje radę również z moją nastoletnią córką, co nie jest wcale łatwe :)

Bardzo gorąco polecam doktora Budrewicza. Leczę sie u niego od kilku lat.
Kompetentny cierpliwy szczególarz :)
Daje radę również z moją nastoletnią córką, co nie jest wcale łatwe :)

Rzetelny i cierpliwy doktor. Wszystko wyjasni, wytlumaczy co i dlaczego robi. Do swojej pracy podchodzi z zaangazowaniem i niesamowita precyzja wykonania. Przy okazji niesamowicie przystojny :)

wzorowe podejście , umiejętności , bardzo miły , solidny , no może troszeczkę drogi ale za wiedzę oraz umiejętności trzeba zapłacić. Polecam

Najlepszy lekarz jakiego znam , super miły uprzejmy i przede wszyskim profesjonalista. Leczy moje ząbki od 14 lat i na żadnego innego lekarza nigdy go nie zamienie!!!

Jest najlepszym lekarzem, jakiego znam. Miałam naprawdę szczęście, że trafiłam na tak kompetentnego stomatologa! A do tego - przesympatyczny!

A do tego - przesympatyczny!