prof. dr hab. n. med. Marek Bulsa

Obecnie pracuję w Klinice Położnictwa i Ginekologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Znajomość języków obcych:
- angielski,

Znajomość języków obcych:
- angielski,
- niemiecki,
- rosyjski

Pan Doktor to przecudowny lekarz. Tłumaczy cały przebieg choroby, kompetentny i rzetelny. Polecam każdemu w 100%

dziekuje za uratowanie mi dziecka, super lekarz, moze ma troche dziwne poczucie humoru, ale jego praca polega na leczeniu a nie piciu kawy i glaskaniu po glowie pacjenta

Znam od wielu lat prof. doktora Marka Bulsę. Pomógł mi w czasie mojej choroby, operował, a szwy mam tak zrobione , że chirurgia plastyczna się chowa. Jego bezpośredni styl bycia jest tylko do osób, ktorych zna, doradzi, pocieszy, całą swoja wiedzę potrafi przekazać pacjentowi, dokładnie opisać zabieg a nawet narysować!! Operował moje siostrzenice, opiekował się nimi dogladał, a nawet wyprowadzał na spacery. To jest prawdziwy prof. dr Marek Bulsa. Bo najlepsze są Marki, prawda.....

Bo najlepsze są Marki, prawda.....

ŚWIETNY KONKRETNY LEKARZ POLECAM WSZYSTKIM KOBIETOM !!! Miły sympatyczny i stawiający dobre diagnozy do tego bardzo sympatyczny w ogóle nie czuje sie skrępowana na wizycie pozdrawiam

Musiałam sporo przejść z "lekarzami", zanim trafiłam na Pana doktora Bulsę. To świetny specjalista, jest znany w całej Europie. Zrobił habilitację, gdyż przeprowadzał innowacyjne badania, które pomogły kobietom walczyć z damskimi przypadłościami. Niektóre kobiety przejeżdżają całą Polskę, by umówić się do niego na wizytę. Ja również dojeżdżam, gdyż wiem, że warto. Pan doktor zawsze jest miły, wyrozumiały, wysłucha, doradzi. Nigdy nie patrzy na zegarek. Pary przyjmuje we dwoje, wytwarza świetną, rodzinną atmosferę. Można z nim porozmawiać o wszystkim. Przy swoich wielkich umiejętnościach jest niezwykle skromnym człowiekiem. To już na zawsze mój lekarz. Polecam!!!!!!

Specyficzne poczucie humoru,zbyt grubiansko rozładowuje napiecie zwiazane z wizyta co moze nie kazdemu odpowiadac,ale z wlasnego doswiadczenia i z zasłyszanych opinii specjalista jako ginekolog a chirurg -sprawny ze z zamknietymi oczami moze zoperowac.Jezeli potrzebujecie dobrego lekarza polecam ,jezeli towarzysza do milej rozmowy to poszukajcie wsrod znajomych.Serdecznie pozdrawiam P.doktora i zycze sukcesow i zadowolonych pacjentek

Dr Bulsa,ANIOŁ nie lekarz,co za człowiek bardzo żadko spotyka sie takich ludzi.Nie wazny dla niego status materialny pacjentki biedna bogadta nie ma znaczenia kobietki bardzo serdecznie POlecam !

Niezgodzę się z negatywnymi opiniami dotyczącymi Pana doktora. Jest to cżłowiek naprawdę na swoim miejscu, bardzo miły, zna się na tym co robi. Cieszę się, że do niego trafiłam. Wszystko dokładnie omawia, na każde pytanie odpowie,w razie wątpliwości kieruje na dodatkowe badania. Polecam!

Pan Doktor jest moim ginekologiem od 10 lat, prowadziłm dwie moje ciąże. Jest specyficzny w obejściu, dla niektórych może zbyt bezpośredni, ale w moim przypadku zawsze kompetentny, gdy tego trzeba, dyskretny i delikatny, potrafi okazać dobre serce, pocieszyć w trudnych chwilach. Polecam Pana Doktora serdecynie.

Polecam w 100%. Odpowiada na wszystkie pytania, wszystko tłumaczy. Odbiera telefon o każdej porze, nawet w weekend.