lekarz Marek Chlamtacz

Urolog

2,2
2,2
2,1

Jestem zadowolony z uzyskanej pomocy. W kilka minut potrafiliśmy się dogadać i ustalić co najważniejsze. Dla mnie liczy się czas, dlatego mnie to odpowiada. Pozdrawiam..

Uwaga Strona leczsiewniemczech.pl to wyłudzanie pieniędzy za rzekomy transport do kliniki w Niemczech . Pan dr. Marek Chlamtacz w trakcie telefonicznych konsultacji ( 300zł za 3 minuty ) podaje nr telefonu transportu do kliniki w Niemczech znajdujący się na tej stronie internetowej .Po przelaniu pieniędzy nikt się do mnie przez tydzień nie odezwał. Po rezygnacji z usługi nie odzyskałem swoich pieniędzy. Witold

Uwaga
Witold

Miałam laserowy zabieg usuwania homoroidów w dniu 5 marca 2020 r. Zabieg był przeprowadzony przez dr Marka Chlamtacza. Jestem zadowolona z profesjonalnego podejścia do pacjenta, zabieg był bezbolesny oraz bez powikłań, dzień po zabiegu mogłam już iść do pracy. Współpraca z lekarzem przebiegała w miłej atmosferze. Ponadto pani Ewa z recepcji jest uprzejmą osobą. Polecam!

Skandaliczne zachowanie dr Chlamtacza! Wizyta odbyła się 5 lutego 2020 o godz 10, trwała 3 minuty doktor skasował 200 zł. Nie raczył spojrzeć na wynik rezonansu magnetycznego, gdzie było napisane o konieczności przeprowadzenia cystoskopii. Lekarz stwierdził, ze chora powinno się leczyć tam gdzie zaczęła . Winę w tym zdarzeniu ponosi rownież pani w rejestracji ponieważ powinna informować każdego pacjenta, ze pan doktor chorych którzy zaczęli leczenie na NFZ wysyła z powrotem do placówek NFZ, kasując po drodze 200 zł.

Po wizycie u "doktora" jestem chora... Jeśli nie przeszkadza Ci, że lekarz jest ordynarny, chamski, nie słuchający pacjentów, posiadający monopol na swoje racje, mający pacjenta za nic i nie dopuszczający go do głosu, to jest to lekarz dla Ciebie. Boże! Chroń nas przed takimi "lekarzami".

Po wizycie u "doktora" jestem chora...
Boże! Chroń nas przed takimi "lekarzami".

jestem zadowolony z wizyt w poradni jak i podczas zabiegu termoterapi tmt,jest lekarzem uprzejmym i kompetentnym wytlumaczyl problem choroby tzn.powiekszenie gruczolu krokowego wszystko super

Katastrofa!! Zero kompetencji, chyba minął się z powołaniem... Naciągacz... pilnuje tylko żeby, przypadkiem, nie uciec bez zapłacenia z wizytę. ŻENADA! Na żadne z moich pytań dotyczących mojej choroby nie umiał odpowiedzieć.... usłyszałam tylko "nie ma odpowiedzi na pani pytanie"... więcej dowiedziałam się o mojej chorobie z internetu niż od niego... nigdy więcej tam nie pójdę! NIE POLECAM! Omijajcie szerokim łukiem!

o rany! nieporozumienie, szkoda kasy (200zł!) i czasu. zdecydowanie odradzam. żałuje że nie poczytałam wcześniej opinii - niestety prawdziwych. smutne to....

Zdecydowanie odradzam tego lekarza, wizyta ( na NFZ) trwała 30 sek. - lekarz nie spojrzał nawet w moje dokumenty leczenia, sucho zapytał - "co pan chciał", podał cenę zabiegu komercyjnego i było po wizycie. Szok , jeszcze nie spotkałem tak aroganckiego zachowania u lekarza w Zielonej Górze.

Jeśli chodzi o laserowe leczenie hemoroidów to NIE POLECAM. Przez miesiąc po zabiegu krew leciała ciurkiem, a hemoglobina na łeb na szyję. Od „pana doktora” słyszałam tylko, że za bardzo się przejmuję, że histeryzuję. Po miesiącu odbył się drugi zabieg, po którym krwawienia ustały. Chcę jednak zwrócić uwagę nie na to, że coś tam się „panu doktorowi” nie udało. Mylić się rzecz ludzka. Bardziej zwracam uwagę na potraktowanie pacjenta. Zapłaciłam GRUBE pieniądze za zabieg. Ponadto dwukrotnie musiałam wykonać badania krwi za dodatkowe 60 i 40 zł. Po żadnym z zabiegów „pan doktor” nie zjawił się, aby poinformować o przebiegu zabiegu (wynik drugiego zabiegu interesował mnie bardzo), nie poinformował co robić dalej, jak dbać o zoperowane miejsce. Po prostu poszedł do domu. Na mojej sali leżały dwie panie, które po zabiegu miały założone cewniki. Okazało się, że muszą z cewnikami pojechać do domu i stawić się do kontroli następnego dnia. Nie zostały o tym powiadomione przed zabiegiem. Beznadzieja. Leczę się dalej u innego lekarza. Stan po zabiegu jest DALEKO OD LEPSZEGO. Nie polecam.

Byłam na tym forum przed zabiegiem. Czytałam niepochlebne opinie. Pomyślałam jednak, że za TAKIE pieniądze… cóż, radzę wierzyć w te opinie.