lekarz Marek Chlamtacz

Urolog

2,2
2,2
2,1

Wspaniały lekarz ilość dyplomów i książek mówią same za siebie o kompetencji miły pogodny wysłucha do końca nie przerywając w połowie zdania przedstawia plan badan i leczenia godny polecenia w moim przypadku Pan Doktor naprawdę spisał się wspaniale kontakt telefoniczny nawet w nocy i dzięki Panu Doktorowi mam nadal sprawną nerke bez operacji. Dziękuje Serdecznie :-)

Dziękuje Serdecznie :-)

Arogancki bez empatii naciągacz kierujący pacjentów do koleśi na płatne badania. Osoba która nigdy nie powinna wykonywać zawodu lekarz. Zdecydowanie odradzam

Osoba która nigdy nie powinna wykonywać zawodu lekarz. Zdecydowanie odradzam

Arogancki, złośliwy i pretensjonalny człowiek. Potraktował mnie obcesowo. Podniesionym głosem oznajmił że nie należy mi się badanie urologiczne z NFZ bo mam skierowanie od lekarza prywatnego i że to moja wina (bo jestem chora?).Jeszcze mi policzy wizytę bo zabieram mu czas (a w przychodni pusto!)Masakra. Jeśli liczysz na traktowanie z szacunkiem to nie u tego Pana!

Witam,chciałbym podziękować na tym forum doktorowi za przeprowadzona operacje 6 listopada(hemoroidy) laserem w klinice Uro-Medic. Mogę powiedzieć, ze fachowość i znajomość tematu to cechy dominujące pana doktora, Mija 2 miesiące od zabiegu a po hemoroidach ani śladu, ból i krwawienia ustąpiły,wrócił komfort życia. Wdzięczny jestem zwłaszcza za rady udzielane przez pana doktora po operacji bo były cenne i trafione, no i oczywiście za stały kontakt telefoniczny dzięki któremu moje zniecierpliwienie pooperacyjne szybko mijało. Zdecydowanie polecam!

laserem w klinice Uro-Medic.
Zdecydowanie polecam!

bardzo dobry lekarz, kompetentny i godny zaufania, bazuje na doskonalym sprzecie, zdecydowanie polecam

Zdecydowanie nie polecam. Nie potrafi udzielić żadnych konsultacji. Wizyta polegała na krytyce innych lekarzy. Natomiast sam "Pan doktor" nic nie powiedział pacjentowi na temat jego choroby. Jedynie doskonale potrafił zdołować pacjenta. W mojej ocenie człowiek minął się z powołaniem.

kategorycznie nie polecam naciągacz arogancki typ kieruje na badania i nie informuje że będą one płatne chociaż wizyta była na nfz szybko proponuje prywatny zabieg bo --przecież w szpitalu na zabieg się długo czeka ,po czym nie daje nawet skierowania na ten zabieg ,jak już zobaczy że nie ma szans zarobku szybko konczy wizytę nie polecam

Witam Zdecydowanie odradzam. Nieuprzejmy. Jak by nie zapytać to pewnie słowa by mi nie powiedział. Można odnieść wrażenie, że jak najszybciej chce pozbyc sie pacjeta. Nic nie wytłumaczy. Wizyty trwają kilka minut, cały czas cos robi na swoim laptopie i dosłownie ignoruje pacjeta. Nie polecam

Witam

Zastanawiam się skąd tyle złych opinii,przecież jak się umawia na wizytę to każdy wie ile kosztuje bo o tym mówi pani w recepcji jak chce prywatnie.można na skierowanie i nic nie płacisz. ,jeżeli zachodzi potrzeba zabiegu to lekarz o tym mówi więc to my decydujemy czy zgadzamy się czy nie.jest to niemała kasa jeśli chodzi o zabieg ale z pełną odpowiedzialnością polecam.

Nie chcę wnikać w szczegóły, ale jak tylko można to odradzam tego pana jest naciągaczem i oszustem.