dr n. med. Marek Chmielewskidr n. med. Marek Chmielewski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marek Chmielewski

Kardiolog

Wieloletnie doświadczenie kliniczne w zakresie kardiologii. Autor doniesień naukowych z zakresu kardiologii, kardiologii zapobiegawczej i elektrokardiografii. Nauczyciel akademicki z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym. Członek Rady II Wydziału Lekarskiego WUM.

Polecam serdecznie Pana doktora. Jest prawdziwym specjalistom z powołania. Wykonuje sporo badań podczas wizyty. Byłam w gabinecie chyba ze 30 minut. Wszystko dokładnie ze mną omówił i zlecił holter, po którym muszę wrócić do kontroli ;)

Byłam w gabinecie około 50 minut. Doktor wykonał ekg i echo, a następnie zlecił holter, który założono mi od razu po wizycie. Gorąco polecam. Doktor odpowiada na wszystkie pytania bardzo wyczerpująco ;)

Uprzejmy i miły Pan doktor :) Czuję się bezpiecznie, bo mam pewność, że niczego nie przeoczy. Jestem genetycznie zagrożona chorobami serca więc taki lekarz, który nie bagatelizuje tego to prawdziwy skarb :)

Doskonały lekarz, cudowny człowiek. Jeśli chodzi o sztukę lekarską fachowiec w każdym calu, doskonały diagnostyk i lekarz, a przy tym wspaniały człowiek o niezwykłej kulturze osobistej, posiadający umiejejętność słuchania i udzielania kompetentnych odpowiedzi.