lekarz Marek Chmieliński

Urolog

Cześć, gdy przyjął mnie pan Chmieliński na wstępie zakwestionował poprawność wykonanego wcześniej przez innego lekarza zabiegu i zasugerował że on podejmie się zrobienia korekty. Lekarz nie wyleczył mnie z mojej dolegliwości a badanie było nie profesjonalne(np. lekarz nie bada prostaty co w moim przypadku było kluczową kwestią), przepisuje leki w postaci "suplementu diety" zapewne po to aby pacjent szybko wrócił na kolejną wizytę. Jego przeszłość medyczna (30lat praktyki w niemczech to jeden wielki znak zapytania, i ma problemy z akceptacją swojego wieku. Ogółem naciągnął mnie na dodatkowy koszt 140 zł. ZDECYDOWANIE ODRADZAM

Lekarz godny polecenia bardzo miło wspominam wizytę,bardzo kompetentny widac że interesuje się pacjentem,moja wizyta była w ramach nfz ale nawt gdybym miała za nia zapłacić to sądzę że warto.

Byłem u Doktora Chmielińskiego około 2 lata temu. Pamiętam powiedział, że wrócił dopiero z Niemiec. Jak dla mnie dla młodej osoby, był zupełnie nowym rodzajem lekarza, który jest uprzejmy, rozmawia ze mną wyczerpująco. Zdecydowałem się na drobny zabieg na "preputium", koszt z tego co pamiętam 300zł. Patrzyłem na wykonywany zabieg. Bardzo się niepokoiłem o efekty, ale wszystko było ok, wyglądało nieżle i gojenie przebiegło bez komplikacji. (niestety zrezygnowałem z kontrolnej wizyty po 4 tyg, bo czułem, że powinna być spłacona ceną zabiegu, jednak po kilku miesiącach jeszcze raz poszedłem do ...

Zdecydowałem się na drobny zabieg na "preputium", koszt z tego co pamiętam 300zł. Patrzyłem na wykonywany zabieg. Bardzo się niepokoiłem o efekty, ale wszystko było ok, wyglądało nieżle i gojenie przebiegło bez komplikacji. (niestety zrezygnowałem z kontrolnej wizyty po 4 tyg, bo czułem, że powinna być spłacona ceną zabiegu, jednak po kilku miesiącach jeszcze raz poszedłem do niego).
Dr pytał też o moje inne problemy zdrowotne (przewlekła choroba) i udzielał mi rad. Pytałem też o rzeczy bardzo prywatne i p. Chmieliński poprzez swoje odpowiedzi zyskał moje uznanie.
Wiem, że niby za płatną wizytę oczekuje się uprzejmości i kompetencji i nie powinna to być rzadka jakość. Niemniej jednak porównywałem go np do 2 wizyt w tej samej przychodni u 2 okulistek (jedna młodsza, druga starsza w "medicina") i wnioskuję, że P. Chmieliński to jednak jeden z tych lekarzy, który zapadnie w pamięć.

Witam, Drodzy koledzy lekarz poprostu godny polecenia miałem u niego robiony zabieg stulejki który przeszedł jak najbardziej profesjonalnie doktor zna się na rzeczy ma bdb doświadczenie w polsce jak i zagranica. Z początku wydaje się obojętny ale to taka zmyła... żartowałem z nim jak z dobrym znajomym. Pozdrawiam Kraków

Witam,

Pozdrawiam Kraków

Lekarz bardzo dokladnie mnie wysluchal, rozwazyl wszelkie mozliwosci i natychmiast rozwiazal moj problem. Wizyta przebiegla w wybitnie przyjaznej, milej atmosferze. Godny polecenia.

Po samej wizycie byłam w miarę zadowolona, choć lekarz trochę mnie zdzwiwił opowiadaniem mi swoich teorii jakoby mój kolczyk w pępku zaburzał moją meridianę (?) i uniemożliwiał przepływ energii życiowej. Przepisał mi na zapalenie pęcherza lek Rulid- bardzo na niego źle reagowałam, miałam mdłości i zawroty głowy, samo zapalenie pęcherza nie przeszło, a było jeszcze gorzej. Gdy zadzwoniłam po 4 dniach stosowania, żeby zapytać się co i jak- polecił mi przyjść na nastepną wizytę- gdy zapytałam się czy bezpłatną (było to dla mnie oczywiste) usłyszałam, że nie niestety nie. Zamiast do niego poszłam do Sławomira Mrozickiego, który zdzwiwił sie, że dostałam lek który nie jest bezpośrednio na zapalenie pęcherza i przypisał mi taki, po którym dolegliwość przeszła w pół dnia.