lek. med. Marek Chojnowski

Chirurg ogólny, Proktolog

Oby więcej takich lekarzy. Delikatny-co przy takim akurat badaniu ma ogromne znaczenie. Uprzejmy, taktowny, komunikatywny; a przede wszystkim z ogromną wiedzą, popartą wieloletnim doświadczeniem. Jak dla mnie najlepszy.

Leczę się u dr. Chojnowskiego w Szpitalu Bielańskim od 2 lat. Nie jestem lekarzem, żeby oceniać jego kompetencje. Powiem, tylko że jestem zadowolony. Wszystko co robi wydaje się być na optymalnym poziomie fachowości. Dokładnie odpowiada na pytania - wszystko wyjaśniając. W moich dolegliwościach mi pomógł i nadal pomaga. Pozdrawiam Robert

Leczę się u dr. Chojnowskiego w Szpitalu Bielańskim od 2 lat.
Pozdrawiam
Robert

Lekarz, miły i pomocny, dokładnie mówi o problemie, prostym językiem. Jest pomocnym człowiekiem o dobrym sercu bo to widać jak się angażuje aby pacjenta wyleczyć. Dba o wszystko. Polecam wszystkim. Doświadczony i zarazem ludzki lekarz.

najlepszy lekarz proktolog leczę się już kilka lat polecam doktora wszystkim chorym na tę dolegliwość. pełna kultura.

Jestem 7 tygodni po operacji szczeliny. Jak na razie bez żadnych problemów. Ból odczuwałem przez 2 dni. Polecam fachowość Pana doktora.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Po wielu miesiącach "leczenia" przez innych lekarzy i nietrafnych diagnoz miałam szczęście natrafić na dr Chojnowskiego, który zakończył moje dolegliwości.

Wspaniały specjalista! Zdiagnozował mnie od razu, choć wcześniej odwiedziłam kilka innych gabinetów utytułowanych proktologów... Pełen poświęcenia, życzliwy, wrażliwy na cierpienie pacjenta. Pomógł mi wiele razy. Dzięki niemu dochodzę do zdrowia. Ufam mu bezgranicznie. Żałuję, że skala ocen kończy się na piątce...

Wspaniały, konkretny doktor, znakomity fachowiec. Wyjątkowo rzeczowy, solidny i miły. Bardzo polecam !

Dobry lekarz, po operacji jestem zadowolony z niego. Polecam!!!

Dobry lekarz, po operacji jestem zadowolony z niego. Polecam!!!

Nie polecam tego lekarza nawet mojemu najgorszemu wrogowi.

Nie polecam tego lekarza nawet mojemu najgorszemu wrogowi.